Workaholics

60 ігор за 2026 рік · 143 загалом ·клубні ігри · остання гра 5 лис 2026
Kemer, Turkey · домашній клуб — Kemer Mafia Club
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду

Зараз БулоВибірка
Win-rate 33.3% (3/9) 33.3% (2/6) 9 ігор · мало
Доп/гру 0.00 за 9 ігор 0.00 за 6 ігор 9 ігор · мало
Мирний 33.3% (3/9) 33.3% (1/3) 9 ігор · мало
Мафія — 50.0% (1/2) 0 ігор
Дон — 0.0% (0/1) 0 ігор

Порожня стрілка — менше 15 ігор у вікні, напрямок поки випадковий

= — стабільно: зсув не більше 5 п.п. (доп — 0.05), від 30 ігор у вікні — не більше 3 п.п. (0.03)

Підсумки періоду

2026 рік
Ігор 60
Win-rate 46.7% 28/60
Бали 28.70 з них 0.30 допами Середній доп: 0.01
ПУ · перший убитий 5
Середній ЛХ 1.00 5 ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за місяцями

2026 рік вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
шериф 66.7% 4/6
дон 60.0% 3/5
мирний 46.9% 15/32
мафія 35.3% 6/17

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 32 53.3%
мафія 17 28.3%
шериф 6 10.0%
дон 5 8.3%

Особисті рекорди

Серія перемог
4 гри
Без штрафу поспіль
60 ігор
Найкращий місяць
лютий 2026 — 53.3% (8/15)
Максимум допів за гру
+0.30 · №27150

Активність

30 ігрових днів · грає 5 тижнів поспіль
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
60 ігор · частки рахуються від них
1 7 11.7% 42.9% 3/7
2 4 6.7% 75.0% 3/4
3 7 11.7% 42.9% 3/7
4 5 8.3% 40.0% 2/5
5 5 8.3% 60.0% 3/5
6 3 5.0% 33.3% 1/3
7 8 13.3% 62.5% 5/8
8 7 11.7% 28.6% 2/7
9 7 11.7% 42.9% 3/7
10 7 11.7% 42.9% 3/7
32 гри за мирний · частки рахуються від них
1 3 9.4% 33.3% 1/3
2 2 6.2% 100.0% 2/2
3 4 12.5% 0.0% 0/4
4 2 6.2% 100.0% 2/2
5 2 6.2% 50.0% 1/2
6 2 6.2% 0.0% 0/2
7 6 18.8% 83.3% 5/6
8 0 0.0% — жодного разу
9 6 18.8% 33.3% 2/6
10 5 15.6% 40.0% 2/5
6 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 16.7% 100.0% 1/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 16.7% 100.0% 1/1
6 1 16.7% 100.0% 1/1
7 2 33.3% 0.0% 0/2
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 16.7% 100.0% 1/1
10 0 0.0% — жодного разу
17 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 4 23.5% 50.0% 2/4
2 1 5.9% 100.0% 1/1
3 2 11.8% 100.0% 2/2
4 2 11.8% 0.0% 0/2
5 1 5.9% 0.0% 0/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 6 35.3% 16.7% 1/6
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 5.9% 0.0% 0/1
5 ігор за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 20.0% 0.0% 0/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 20.0% 0.0% 0/1
5 1 20.0% 100.0% 1/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 20.0% 100.0% 1/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 20.0% 100.0% 1/1

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

2026 рік
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.