Светлая Маска

140 ігор за 2026 рік · 244 загалом ·клубні ігри · остання гра 31 жов 2026
Kemer, Turkey · домашній клуб — Kemer Mafia Club
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду

Зараз БулоВибірка
Win-rate 60.0% (21/35) 45.2% (19/42) 35 ігор
Доп/гру 0.01 за 35 ігор 0.01 за 42 гри 35 ігор
Мирний 72.7% (16/22) 56.0% (14/25) 22 гри
Шериф 50.0% (2/4) 25.0% (1/4) 4 гри · мало
Мафія 28.6% (2/7) 33.3% (2/6) 7 ігор · мало
Дон 50.0% (1/2) 28.6% (2/7) 2 гри · мало

Порожня стрілка — менше 15 ігор у вікні, напрямок поки випадковий

= — стабільно: зсув не більше 5 п.п. (доп — 0.05), від 30 ігор у вікні — не більше 3 п.п. (0.03)

Підсумки періоду

2026 рік
Ігор 140
Win-rate 47.9% 67/140
Бали 68.30 з них 0.90 допами Середній доп: 0.01
ПУ · перший убитий 6
Середній ЛХ 1.40 5 ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за місяцями

2026 рік вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мирний 56.2% 50/89
шериф 41.7% 5/12
дон 31.6% 6/19
мафія 30.0% 6/20

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 89 63.6%
мафія 20 14.3%
дон 19 13.6%
шериф 12 8.6%

Особисті рекорди

Серія перемог
7 ігор
Без штрафу поспіль
140 ігор
Найкращий місяць
вересень 2026 — 57.1% (16/28)
Максимум допів за гру
+0.30 · №28924

Активність

41 ігровий день · грає 1 тиждень поспіль
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
140 ігор · частки рахуються від них
1 8 5.7% 37.5% 3/8
2 14 10.0% 42.9% 6/14
3 22 15.7% 54.5% 12/22
4 21 15.0% 33.3% 7/21
5 20 14.3% 50.0% 10/20
6 11 7.9% 36.4% 4/11
7 15 10.7% 40.0% 6/15
8 9 6.4% 77.8% 7/9
9 14 10.0% 50.0% 7/14
10 6 4.3% 83.3% 5/6
89 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 4 4.5% 75.0% 3/4
2 6 6.7% 50.0% 3/6
3 15 16.9% 53.3% 8/15
4 15 16.9% 33.3% 5/15
5 13 14.6% 69.2% 9/13
6 7 7.9% 42.9% 3/7
7 10 11.2% 50.0% 5/10
8 4 4.5% 100.0% 4/4
9 11 12.4% 63.6% 7/11
10 4 4.5% 75.0% 3/4
12 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 2 16.7% 50.0% 1/2
3 2 16.7% 50.0% 1/2
4 3 25.0% 33.3% 1/3
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 8.3% 0.0% 0/1
7 1 8.3% 0.0% 0/1
8 1 8.3% 100.0% 1/1
9 1 8.3% 0.0% 0/1
10 1 8.3% 100.0% 1/1
20 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 1 5.0% 0.0% 0/1
2 3 15.0% 0.0% 0/3
3 4 20.0% 50.0% 2/4
4 3 15.0% 33.3% 1/3
5 2 10.0% 50.0% 1/2
6 2 10.0% 50.0% 1/2
7 2 10.0% 0.0% 0/2
8 2 10.0% 50.0% 1/2
9 1 5.0% 0.0% 0/1
10 0 0.0% — жодного разу
19 ігор за дон · частки рахуються від них
1 3 15.8% 0.0% 0/3
2 3 15.8% 66.7% 2/3
3 1 5.3% 100.0% 1/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 5 26.3% 0.0% 0/5
6 1 5.3% 0.0% 0/1
7 2 10.5% 50.0% 1/2
8 2 10.5% 50.0% 1/2
9 1 5.3% 0.0% 0/1
10 1 5.3% 100.0% 1/1

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

2026 рік
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.