Hosta

82 гри за 2026 рік · 154 загалом ·клубні ігри · остання гра 5 лис 2026
Kemer, Turkey · домашній клуб — Kemer Mafia Club
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду

Зараз БулоВибірка
Win-rate 57.1% (20/35) 54.2% (13/24) 35 ігор
Доп/гру 0.01 за 35 ігор 0.00 за 24 гри 35 ігор
Мирний 66.7% (12/18) 69.2% (9/13) 18 ігор
Шериф 80.0% (4/5) 60.0% (3/5) 5 ігор · мало
Мафія 33.3% (3/9) 33.3% (1/3) 9 ігор · мало
Дон 33.3% (1/3) 0.0% (0/3) 3 гри · мало

Порожня стрілка — менше 15 ігор у вікні, напрямок поки випадковий

= — стабільно: зсув не більше 5 п.п. (доп — 0.05), від 30 ігор у вікні — не більше 3 п.п. (0.03)

Підсумки періоду

2026 рік
Ігор 82
Win-rate 58.5% 48/82
Бали 49.70 з них 0.30 допами Середній доп: 0.00
ПУ · перший убитий 7
Середній ЛХ 1.14 7 ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за місяцями

2026 рік вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
шериф 72.7% 8/11
мирний 65.2% 30/46
мафія 47.4% 9/19
дон 16.7% 1/6

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 46 56.1%
мафія 19 23.2%
шериф 11 13.4%
дон 6 7.3%

Особисті рекорди

Серія перемог
7 ігор
Без штрафу поспіль
82 гри
Найкращий місяць
жовтень 2026 — 62.5% (10/16)
Максимум допів за гру
+0.30 · №29174

Активність

26 ігрових днів · грає 9 тижнів поспіль
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
82 гри · частки рахуються від них
1 6 7.3% 33.3% 2/6
2 4 4.9% 50.0% 2/4
3 5 6.1% 40.0% 2/5
4 8 9.8% 75.0% 6/8
5 6 7.3% 66.7% 4/6
6 10 12.2% 70.0% 7/10
7 14 17.1% 28.6% 4/14
8 12 14.6% 91.7% 11/12
9 7 8.5% 71.4% 5/7
10 10 12.2% 50.0% 5/10
46 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 5 10.9% 40.0% 2/5
2 2 4.3% 50.0% 1/2
3 1 2.2% 0.0% 0/1
4 6 13.0% 83.3% 5/6
5 3 6.5% 100.0% 3/3
6 4 8.7% 100.0% 4/4
7 9 19.6% 33.3% 3/9
8 7 15.2% 100.0% 7/7
9 4 8.7% 75.0% 3/4
10 5 10.9% 40.0% 2/5
11 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 9.1% 100.0% 1/1
3 3 27.3% 66.7% 2/3
4 1 9.1% 100.0% 1/1
5 1 9.1% 0.0% 0/1
6 1 9.1% 100.0% 1/1
7 1 9.1% 0.0% 0/1
8 2 18.2% 100.0% 2/2
9 1 9.1% 100.0% 1/1
10 0 0.0% — жодного разу
19 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 5.3% 0.0% 0/1
4 1 5.3% 0.0% 0/1
5 1 5.3% 100.0% 1/1
6 4 21.1% 50.0% 2/4
7 3 15.8% 33.3% 1/3
8 3 15.8% 66.7% 2/3
9 2 10.5% 50.0% 1/2
10 4 21.1% 50.0% 2/4
6 ігор за дон · частки рахуються від них
1 1 16.7% 0.0% 0/1
2 1 16.7% 0.0% 0/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 16.7% 0.0% 0/1
6 1 16.7% 0.0% 0/1
7 1 16.7% 0.0% 0/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 16.7% 100.0% 1/1

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

2026 рік
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.