Dim

55 ігор за 2026 рік · 108 загалом ·клубні ігри · остання гра 5 лис 2026
Kemer, Turkey · домашній клуб — Kemer Mafia Club
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду

Зараз БулоВибірка
Win-rate 52.6% (20/38) 47.1% (8/17) 38 ігор
Доп/гру 0.00 за 38 ігор 0.00 за 17 ігор 38 ігор
Мирний 52.4% (11/21) 63.6% (7/11) 21 гра
Шериф 57.1% (4/7) — 7 ігор · мало
Мафія 42.9% (3/7) 20.0% (1/5) 7 ігор · мало
Дон 66.7% (2/3) 0.0% (0/1) 3 гри · мало

Порожня стрілка — менше 15 ігор у вікні, напрямок поки випадковий

= — стабільно: зсув не більше 5 п.п. (доп — 0.05), від 30 ігор у вікні — не більше 3 п.п. (0.03)

Підсумки періоду

2026 рік
Ігор 55
Win-rate 50.9% 28/55
Бали 28.80
ПУ · перший убитий 4
Середній ЛХ 0.50 4 ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за місяцями

2026 рік вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
шериф 57.1% 4/7
мирний 56.3% 18/32
дон 50.0% 2/4
мафія 33.3% 4/12

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 32 58.2%
мафія 12 21.8%
шериф 7 12.7%
дон 4 7.3%

Особисті рекорди

Серія перемог
8 ігор
Без штрафу поспіль
55 ігор
Найкращий місяць
вересень 2026 — 66.7% (12/18)

Активність

22 ігрові дні · грає 13 тижнів поспіль
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
55 ігор · частки рахуються від них
1 1 1.8% 0.0% 0/1
2 6 10.9% 50.0% 3/6
3 4 7.3% 75.0% 3/4
4 7 12.7% 57.1% 4/7
5 6 10.9% 33.3% 2/6
6 11 20.0% 54.5% 6/11
7 7 12.7% 57.1% 4/7
8 6 10.9% 33.3% 2/6
9 4 7.3% 50.0% 2/4
10 3 5.5% 66.7% 2/3
32 гри за мирний · частки рахуються від них
1 1 3.1% 0.0% 0/1
2 4 12.5% 25.0% 1/4
3 3 9.4% 100.0% 3/3
4 4 12.5% 75.0% 3/4
5 2 6.2% 0.0% 0/2
6 7 21.9% 71.4% 5/7
7 4 12.5% 50.0% 2/4
8 4 12.5% 50.0% 2/4
9 1 3.1% 100.0% 1/1
10 2 6.2% 50.0% 1/2
7 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 3 42.9% 33.3% 1/3
5 1 14.3% 100.0% 1/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 14.3% 0.0% 0/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 14.3% 100.0% 1/1
10 1 14.3% 100.0% 1/1
12 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 2 16.7% 100.0% 2/2
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 2 16.7% 50.0% 1/2
6 3 25.0% 0.0% 0/3
7 1 8.3% 100.0% 1/1
8 2 16.7% 0.0% 0/2
9 2 16.7% 0.0% 0/2
10 0 0.0% — жодного разу
4 гри за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 25.0% 0.0% 0/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 25.0% 0.0% 0/1
6 1 25.0% 100.0% 1/1
7 1 25.0% 100.0% 1/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

2026 рік
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.