Dahee

143 гри за 2026 рік · 149 загалом ·клубні ігри · остання гра 5 лис 2026
Lviv, Ukraine · домашній клуб — Kemer Mafia Club
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду

Зараз БулоВибірка
Win-rate 59.2% (29/49) 50.0% (15/30) 49 ігор
Доп/гру 0.01 за 49 ігор 0.00 за 30 ігор 49 ігор
Мирний 75.9% (22/29) 50.0% (11/22) 29 ігор
Шериф 25.0% (1/4) 100.0% (1/1) 4 гри · мало
Мафія 36.4% (4/11) 42.9% (3/7) 11 ігор · мало
Дон 40.0% (2/5) — 5 ігор · мало

Порожня стрілка — менше 15 ігор у вікні, напрямок поки випадковий

= — стабільно: зсув не більше 5 п.п. (доп — 0.05), від 30 ігор у вікні — не більше 3 п.п. (0.03)

Підсумки періоду

2026 рік
Ігор 143
Win-rate 55.9% 80/143
Бали 83.10 з них 1.90 допами Середній доп: 0.01
ПУ · перший убитий 9
Середній ЛХ 1.11 9 ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за місяцями

2026 рік вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мирний 62.0% 57/92
шериф 50.0% 6/12
дон 45.5% 5/11
мафія 42.9% 12/28

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 92 64.3%
мафія 28 19.6%
шериф 12 8.4%
дон 11 7.7%

Особисті рекорди

Серія перемог
5 ігор
Без штрафу поспіль
143 гри
Найкращий місяць
травень 2026 — 71.4% (15/21)
Максимум допів за гру
+1.00 · №27092

Активність

44 ігрові дні · грає 13 тижнів поспіль
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
143 гри · частки рахуються від них
1 4 2.8% 75.0% 3/4
2 7 4.9% 42.9% 3/7
3 16 11.2% 56.3% 9/16
4 19 13.3% 57.9% 11/19
5 15 10.5% 53.3% 8/15
6 14 9.8% 50.0% 7/14
7 14 9.8% 57.1% 8/14
8 18 12.6% 55.6% 10/18
9 24 16.8% 54.2% 13/24
10 12 8.4% 66.7% 8/12
92 гри за мирний · частки рахуються від них
1 1 1.1% 100.0% 1/1
2 2 2.2% 100.0% 2/2
3 11 12.0% 72.7% 8/11
4 14 15.2% 64.3% 9/14
5 9 9.8% 55.6% 5/9
6 10 10.9% 50.0% 5/10
7 9 9.8% 77.8% 7/9
8 15 16.3% 60.0% 9/15
9 14 15.2% 42.9% 6/14
10 7 7.6% 71.4% 5/7
12 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 8.3% 100.0% 1/1
3 2 16.7% 50.0% 1/2
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 3 25.0% 33.3% 1/3
8 3 25.0% 33.3% 1/3
9 1 8.3% 0.0% 0/1
10 2 16.7% 100.0% 2/2
28 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 1 3.6% 100.0% 1/1
2 3 10.7% 0.0% 0/3
3 2 7.1% 0.0% 0/2
4 4 14.3% 50.0% 2/4
5 6 21.4% 50.0% 3/6
6 3 10.7% 33.3% 1/3
7 2 7.1% 0.0% 0/2
8 0 0.0% — жодного разу
9 6 21.4% 66.7% 4/6
10 1 3.6% 100.0% 1/1
11 ігор за дон · частки рахуються від них
1 2 18.2% 50.0% 1/2
2 1 9.1% 0.0% 0/1
3 1 9.1% 0.0% 0/1
4 1 9.1% 0.0% 0/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 9.1% 100.0% 1/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 3 27.3% 100.0% 3/3
10 2 18.2% 0.0% 0/2

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

2026 рік
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.