Артем Pro Max

96 ігор за 2026 рік · 240 загалом ·клубні ігри · остання гра 5 лис 2026
Kemer, Turkey · домашній клуб — Kemer Mafia Club
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду

Зараз БулоВибірка
Win-rate 71.4% (20/28) 40.0% (4/10) 28 ігор
Доп/гру 0.01 за 28 ігор 0.00 за 10 ігор 28 ігор
Мирний 64.3% (9/14) 33.3% (2/6) 14 ігор · мало
Шериф 100.0% (5/5) 50.0% (1/2) 5 ігор · мало
Мафія 60.0% (3/5) 50.0% (1/2) 5 ігор · мало
Дон 75.0% (3/4) — 4 гри · мало

Порожня стрілка — менше 15 ігор у вікні, напрямок поки випадковий

= — стабільно: зсув не більше 5 п.п. (доп — 0.05), від 30 ігор у вікні — не більше 3 п.п. (0.03)

Підсумки періоду

2026 рік
Ігор 96
Win-rate 67.7% 65/96
Бали 69.40 з них 2.80 допами Середній доп: 0.03
ПУ · перший убитий 14
Середній ЛХ 1.50 14 ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за місяцями

2026 рік вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мирний 70.6% 36/51
шериф 68.8% 11/16
дон 66.7% 8/12
мафія 58.8% 10/17

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 51 53.1%
мафія 17 17.7%
шериф 16 16.7%
дон 12 12.5%

Особисті рекорди

Серія перемог
7 ігор
Без штрафу поспіль
96 ігор
Найкращий місяць
березень 2026 — 69.6% (16/23)
Максимум допів за гру
+0.40 · №29255

Активність

39 ігрових днів · грає 6 тижнів поспіль
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
96 ігор · частки рахуються від них
1 5 5.2% 80.0% 4/5
2 8 8.3% 62.5% 5/8
3 2 2.1% 100.0% 2/2
4 6 6.2% 66.7% 4/6
5 8 8.3% 87.5% 7/8
6 12 12.5% 58.3% 7/12
7 14 14.6% 78.6% 11/14
8 12 12.5% 58.3% 7/12
9 7 7.3% 85.7% 6/7
10 22 22.9% 54.5% 12/22
51 гра за мирний · частки рахуються від них
1 4 7.8% 75.0% 3/4
2 3 5.9% 66.7% 2/3
3 2 3.9% 100.0% 2/2
4 0 0.0% — жодного разу
5 5 9.8% 80.0% 4/5
6 8 15.7% 75.0% 6/8
7 5 9.8% 60.0% 3/5
8 7 13.7% 57.1% 4/7
9 3 5.9% 100.0% 3/3
10 14 27.5% 64.3% 9/14
16 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 2 12.5% 100.0% 2/2
3 0 0.0% — жодного разу
4 2 12.5% 100.0% 2/2
5 2 12.5% 100.0% 2/2
6 1 6.2% 0.0% 0/1
7 4 25.0% 75.0% 3/4
8 1 6.2% 100.0% 1/1
9 1 6.2% 100.0% 1/1
10 3 18.8% 0.0% 0/3
17 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 1 5.9% 100.0% 1/1
2 1 5.9% 0.0% 0/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 3 17.6% 33.3% 1/3
5 0 0.0% — жодного разу
6 2 11.8% 50.0% 1/2
7 5 29.4% 100.0% 5/5
8 1 5.9% 0.0% 0/1
9 2 11.8% 50.0% 1/2
10 2 11.8% 50.0% 1/2
12 ігор за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 2 16.7% 50.0% 1/2
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 8.3% 100.0% 1/1
5 1 8.3% 100.0% 1/1
6 1 8.3% 0.0% 0/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 3 25.0% 66.7% 2/3
9 1 8.3% 100.0% 1/1
10 3 25.0% 66.7% 2/3

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

2026 рік
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.