Врач

121 гра за 2026 рік · 127 загалом ·клубні ігри · остання гра 5 лис 2026
Kemer, Turkey · домашній клуб — Kemer Mafia Club
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду

Зараз БулоВибірка
Win-rate 40.8% (20/49) 53.8% (14/26) 49 ігор
Доп/гру 0.00 за 49 ігор 0.03 за 26 ігор 49 ігор
Мирний 60.9% (14/23) 62.5% (10/16) 23 гри
Шериф 33.3% (2/6) 50.0% (1/2) 6 ігор · мало
Мафія 27.3% (3/11) 33.3% (2/6) 11 ігор · мало
Дон 11.1% (1/9) 50.0% (1/2) 9 ігор · мало

Порожня стрілка — менше 15 ігор у вікні, напрямок поки випадковий

= — стабільно: зсув не більше 5 п.п. (доп — 0.05), від 30 ігор у вікні — не більше 3 п.п. (0.03)

Підсумки періоду

2026 рік
Ігор 121
Win-rate 47.9% 58/121
Бали 60.40 з них 1.40 допами · штраф віднято Середній доп: 0.01
ПУ · перший убитий 7
Середній ЛХ 1.29 7 ПУ
Штрафи 1.00

Win-rate за місяцями

2026 рік вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мирний 57.6% 38/66
шериф 57.1% 8/14
дон 29.4% 5/17
мафія 29.2% 7/24

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 66 54.5%
мафія 24 19.8%
дон 17 14.0%
шериф 14 11.6%

Особисті рекорди

Серія перемог
5 ігор
Без штрафу поспіль
61 гра
Найкращий місяць
березень 2026 — 53.3% (8/15)
Максимум допів за гру
+0.50 · №28070
Найбільший штраф
−0.50 · №29195

Активність

44 ігрові дні · грає 13 тижнів поспіль
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
121 гра · частки рахуються від них
1 9 7.4% 55.6% 5/9
2 18 14.9% 38.9% 7/18
3 10 8.3% 30.0% 3/10
4 8 6.6% 37.5% 3/8
5 16 13.2% 43.8% 7/16
6 5 4.1% 60.0% 3/5
7 14 11.6% 50.0% 7/14
8 13 10.7% 69.2% 9/13
9 15 12.4% 46.7% 7/15
10 13 10.7% 53.8% 7/13
66 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 5 7.6% 40.0% 2/5
2 9 13.6% 55.6% 5/9
3 4 6.1% 25.0% 1/4
4 6 9.1% 50.0% 3/6
5 6 9.1% 33.3% 2/6
6 4 6.1% 75.0% 3/4
7 4 6.1% 75.0% 3/4
8 11 16.7% 72.7% 8/11
9 10 15.2% 60.0% 6/10
10 7 10.6% 71.4% 5/7
14 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 3 21.4% 33.3% 1/3
3 2 14.3% 50.0% 1/2
4 1 7.1% 0.0% 0/1
5 1 7.1% 100.0% 1/1
6 1 7.1% 0.0% 0/1
7 3 21.4% 66.7% 2/3
8 1 7.1% 100.0% 1/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 2 14.3% 100.0% 2/2
24 гри за мафія · частки рахуються від них
1 3 12.5% 66.7% 2/3
2 4 16.7% 25.0% 1/4
3 2 8.3% 50.0% 1/2
4 1 4.2% 0.0% 0/1
5 5 20.8% 40.0% 2/5
6 0 0.0% — жодного разу
7 4 16.7% 25.0% 1/4
8 0 0.0% — жодного разу
9 2 8.3% 0.0% 0/2
10 3 12.5% 0.0% 0/3
17 ігор за дон · частки рахуються від них
1 1 5.9% 100.0% 1/1
2 2 11.8% 0.0% 0/2
3 2 11.8% 0.0% 0/2
4 0 0.0% — жодного разу
5 4 23.5% 50.0% 2/4
6 0 0.0% — жодного разу
7 3 17.6% 33.3% 1/3
8 1 5.9% 0.0% 0/1
9 3 17.6% 33.3% 1/3
10 1 5.9% 0.0% 0/1

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

2026 рік
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.