Tekhie

44 гри за 2026 рік · 129 загалом · остання гра 4 чер 2026
Irvine, CA, USA · домашній клуб — Orange County MafClub
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · клубні й турнірні разом

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 4 червня 2026, Orange County MafClub.

Підсумки періоду

2026 рік · клубні й турнірні разом
Ігор 44
Win-rate 59.1% 26/44
Бали 132.00 з них 16.00 допами Середній доп: 0.36
ПУ · перший убитий 4
Середній ЛХ 1.50 4 ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за місяцями

2026 рік вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
дон 66.7% 2/3
мирний 60.0% 15/25
шериф 57.1% 4/7
мафія 55.6% 5/9

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 25 56.8%
мафія 9 20.5%
шериф 7 15.9%
дон 3 6.8%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 1 турнір →

Підсумки за турнірами

Турнірів 1 10 ігор
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце 10 з 13 Orange Torunament 4
У середньому топ-76.9% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2025 1 0 10 з 13

Останні турніри

10 з 13 топ-76.9%
Orange Torunament 4 4 жовтня 2025 · AML · Ірвайн ігор 10 · перемог 3 · бали 23.00 · допи +4.00 · штраф — · ПУ —

Особисті рекорди

Серія перемог
7 ігор
Без штрафу поспіль
44 гри
Максимум допів за гру
+3.00 · №26349

Активність

14 ігрових днів
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
44 гри · частки рахуються від них
1 5 11.4% 40.0% 2/5
2 4 9.1% 75.0% 3/4
3 5 11.4% 40.0% 2/5
4 2 4.5% 50.0% 1/2
5 5 11.4% 40.0% 2/5
6 7 15.9% 71.4% 5/7
7 7 15.9% 71.4% 5/7
8 6 13.6% 66.7% 4/6
9 3 6.8% 66.7% 2/3
10 0 0.0% — жодного разу
25 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 2 8.0% 50.0% 1/2
2 4 16.0% 75.0% 3/4
3 2 8.0% 0.0% 0/2
4 1 4.0% 0.0% 0/1
5 2 8.0% 50.0% 1/2
6 4 16.0% 75.0% 3/4
7 3 12.0% 66.7% 2/3
8 4 16.0% 75.0% 3/4
9 3 12.0% 66.7% 2/3
10 0 0.0% — жодного разу
7 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 1 14.3% 0.0% 0/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 2 28.6% 50.0% 1/2
6 2 28.6% 100.0% 2/2
7 1 14.3% 100.0% 1/1
8 1 14.3% 0.0% 0/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
9 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 1 11.1% 0.0% 0/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 3 33.3% 66.7% 2/3
4 1 11.1% 100.0% 1/1
5 1 11.1% 0.0% 0/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 2 22.2% 50.0% 1/2
8 1 11.1% 100.0% 1/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
3 гри за дон · частки рахуються від них
1 1 33.3% 100.0% 1/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 33.3% 0.0% 0/1
7 1 33.3% 100.0% 1/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

2026 рік
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.