voin sveta

31 гра за 2026 рік · 44 загалом ·клубні ігри · остання гра 24 лип 2026
Irvine, CA, USA · домашній клуб — Orange County MafClub
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 24 липня 2026, Orange County MafClub.

Період
Місяць: усі

Підсумки періоду

2026 рік
Ігор 31
Win-rate 48.4% 15/31
Бали 81.50 з них 7.00 допами · штраф віднято Середній доп: 0.23
ПУ · перший убитий 0
Середній ЛХ — жодного ПУ
Штрафи 1.50

Win-rate за місяцями

2026 рік вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
дон 80.0% 4/5
мафія 57.1% 4/7
мирний 46.7% 7/15
шериф 0.0% 0/4

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 15 48.4%
мафія 7 22.6%
дон 5 16.1%
шериф 4 12.9%

Особисті рекорди

Серія перемог
4 гри
Без штрафу поспіль
20 ігор
Максимум допів за гру
+2.00 · №27901
Найбільший штраф
−1.50 · №26279

Активність

9 ігрових днів
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
31 гра · частки рахуються від них
1 1 3.2% 0.0% 0/1
2 3 9.7% 0.0% 0/3
3 4 12.9% 75.0% 3/4
4 3 9.7% 100.0% 3/3
5 2 6.5% 50.0% 1/2
6 2 6.5% 0.0% 0/2
7 4 12.9% 25.0% 1/4
8 7 22.6% 57.1% 4/7
9 2 6.5% 0.0% 0/2
10 3 9.7% 100.0% 3/3
15 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 1 6.7% 0.0% 0/1
2 2 13.3% 0.0% 0/2
3 2 13.3% 100.0% 2/2
4 1 6.7% 100.0% 1/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 6.7% 0.0% 0/1
8 7 46.7% 57.1% 4/7
9 1 6.7% 0.0% 0/1
10 0 0.0% — жодного разу
4 гри за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 25.0% 0.0% 0/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 25.0% 0.0% 0/1
7 1 25.0% 0.0% 0/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 25.0% 0.0% 0/1
10 0 0.0% — жодного разу
7 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 2 28.6% 50.0% 1/2
4 2 28.6% 100.0% 2/2
5 1 14.3% 0.0% 0/1
6 1 14.3% 0.0% 0/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 14.3% 100.0% 1/1
5 ігор за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 20.0% 100.0% 1/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 2 40.0% 50.0% 1/2
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 2 40.0% 100.0% 2/2

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

2026 рік
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.