Gesserit

52 гри за 2026 рік · 106 загалом ·клубні ігри · остання гра 24 лип 2026
Irvine, CA, USA · домашній клуб — Orange County MafClub
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 24 липня 2026, Orange County MafClub.

Підсумки періоду

2026 рік
Ігор 52
Win-rate 36.5% 19/52
Бали 115.00 з них 6.50 допами · штраф віднято Середній доп: 0.13
ПУ · перший убитий 3
Середній ЛХ 1.00 2 ПУ
Штрафи 1.50

Win-rate за місяцями

2026 рік вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
дон 57.1% 4/7
мирний 38.7% 12/31
мафія 23.1% 3/13
шериф 0.0% 0/1

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 31 59.6%
мафія 13 25.0%
дон 7 13.5%
шериф 1 1.9%

Особисті рекорди

Серія перемог
4 гри
Без штрафу поспіль
41 гра
Найкращий місяць
січень 2026 — 40.0% (8/20)
Максимум допів за гру
+2.50 · №27899
Найбільший штраф
−1.50 · №27531

Активність

18 ігрових днів
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
52 гри · частки рахуються від них
1 4 7.7% 75.0% 3/4
2 11 21.2% 36.4% 4/11
3 5 9.6% 60.0% 3/5
4 8 15.4% 50.0% 4/8
5 4 7.7% 0.0% 0/4
6 9 17.3% 33.3% 3/9
7 4 7.7% 0.0% 0/4
8 4 7.7% 25.0% 1/4
9 1 1.9% 0.0% 0/1
10 2 3.8% 50.0% 1/2
31 гра за мирний · частки рахуються від них
1 2 6.5% 100.0% 2/2
2 6 19.4% 0.0% 0/6
3 4 12.9% 75.0% 3/4
4 5 16.1% 60.0% 3/5
5 1 3.2% 0.0% 0/1
6 5 16.1% 40.0% 2/5
7 2 6.5% 0.0% 0/2
8 3 9.7% 33.3% 1/3
9 1 3.2% 0.0% 0/1
10 2 6.5% 50.0% 1/2
1 гра за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 100.0% 0.0% 0/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
13 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 2 15.4% 50.0% 1/2
2 2 15.4% 50.0% 1/2
3 1 7.7% 0.0% 0/1
4 2 15.4% 50.0% 1/2
5 2 15.4% 0.0% 0/2
6 2 15.4% 0.0% 0/2
7 2 15.4% 0.0% 0/2
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
7 ігор за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 3 42.9% 100.0% 3/3
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 14.3% 0.0% 0/1
5 1 14.3% 0.0% 0/1
6 1 14.3% 100.0% 1/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 14.3% 0.0% 0/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

2026 рік
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.