сумеречная незабудка

36 ігор ·клубні ігри · остання гра 14 гру 2025
Irvine, CA, USA · домашній клуб — Orange County MafClub
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 14 грудня 2025, Orange County MafClub.

Період

Підсумки періоду

весь час
Ігор 36
Win-rate 47.2% 17/36
Бали 88.00 з них 4.00 допами Середній доп: 0.11
ПУ · перший убитий 2
Середній ЛХ 1.00 2 ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
шериф 100.0% 3/3
мафія 57.1% 4/7
мирний 45.5% 10/22
дон 0.0% 0/4

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 22 61.1%
мафія 7 19.4%
дон 4 11.1%
шериф 3 8.3%

Особисті рекорди

Серія перемог
4 гри
Без штрафу поспіль
36 ігор
Максимум допів за гру
+2.00 · №25386

Активність

1 ігровий день за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
36 ігор · частки рахуються від них
1 2 5.6% 0.0% 0/2
2 3 8.3% 66.7% 2/3
3 6 16.7% 16.7% 1/6
4 2 5.6% 50.0% 1/2
5 3 8.3% 66.7% 2/3
6 4 11.1% 50.0% 2/4
7 5 13.9% 40.0% 2/5
8 6 16.7% 50.0% 3/6
9 4 11.1% 75.0% 3/4
10 1 2.8% 100.0% 1/1
22 гри за мирний · частки рахуються від них
1 1 4.5% 0.0% 0/1
2 2 9.1% 50.0% 1/2
3 5 22.7% 20.0% 1/5
4 2 9.1% 50.0% 1/2
5 1 4.5% 100.0% 1/1
6 4 18.2% 50.0% 2/4
7 2 9.1% 0.0% 0/2
8 3 13.6% 66.7% 2/3
9 2 9.1% 100.0% 2/2
10 0 0.0% — жодного разу
3 гри за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 33.3% 100.0% 1/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 33.3% 100.0% 1/1
8 1 33.3% 100.0% 1/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
7 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 14.3% 100.0% 1/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 2 28.6% 50.0% 1/2
8 2 28.6% 0.0% 0/2
9 1 14.3% 100.0% 1/1
10 1 14.3% 100.0% 1/1
4 гри за дон · частки рахуються від них
1 1 25.0% 0.0% 0/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 25.0% 0.0% 0/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 25.0% 0.0% 0/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 25.0% 0.0% 0/1
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

весь час
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.