Moore

30 ігор · остання гра 20 жов 2024
San Diego, CA, USA · домашній клуб — NOIR San Diego Maf Club
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · клубні й турнірні разом

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 20 жовтня 2024, NOIR San Diego Maf Club.

Період

Підсумки періоду

весь час · клубні й турнірні разом
Ігор 30 клубні 14 · турнірні 16
Win-rate 56.7% 17/30
Бали 88.00 з них 7.00 допами Середній доп: 0.23
ПУ · перший убитий 3
Середній ЛХ 1.33 3 ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мафія 62.5% 5/8
мирний 56.3% 9/16
шериф 50.0% 1/2
дон 50.0% 2/4

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 16 53.3%
мафія 8 26.7%
дон 4 13.3%
шериф 2 6.7%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 2 турніри →

Підсумки за турнірами

Турнірів 2 16 ігор
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце 18 з 21 Rookie Cup 2024
У середньому топ-85.7% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2024 2 0 18 з 21

Останні турніри

—
Birthday Mini Cup 21 вересня 2024 · AML · Сан-Дієго ігор 7 · перемог 4 · бали 22.50 · допи +3.50 · штраф — · ПУ 1
18 з 21 топ-85.7%
Rookie Cup 2024 20–21 липня 2024 · AML · Сан-Дієго ігор 9 · перемог 4 · бали 19.50 · допи +−1.50 · штраф — · ПУ —

Особисті рекорди

Серія перемог
4 гри
Без штрафу поспіль
30 ігор
Максимум допів за гру
+1.00 · №17675

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
30 ігор · частки рахуються від них
1 3 10.0% 33.3% 1/3
2 1 3.3% 0.0% 0/1
3 3 10.0% 33.3% 1/3
4 3 10.0% 33.3% 1/3
5 5 16.7% 100.0% 5/5
6 4 13.3% 50.0% 2/4
7 3 10.0% 33.3% 1/3
8 1 3.3% 0.0% 0/1
9 4 13.3% 100.0% 4/4
10 3 10.0% 66.7% 2/3
16 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 1 6.2% 0.0% 0/1
2 1 6.2% 0.0% 0/1
3 1 6.2% 0.0% 0/1
4 2 12.5% 50.0% 1/2
5 3 18.8% 100.0% 3/3
6 3 18.8% 66.7% 2/3
7 1 6.2% 0.0% 0/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 3 18.8% 100.0% 3/3
10 1 6.2% 0.0% 0/1
2 гри за шериф · частки рахуються від них
1 1 50.0% 0.0% 0/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 50.0% 100.0% 1/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
8 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 1 12.5% 100.0% 1/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 12.5% 0.0% 0/1
4 1 12.5% 0.0% 0/1
5 2 25.0% 100.0% 2/2
6 1 12.5% 0.0% 0/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 2 25.0% 100.0% 2/2
4 гри за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 2 50.0% 50.0% 1/2
8 1 25.0% 0.0% 0/1
9 1 25.0% 100.0% 1/1
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

весь час
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.