Masha

34 гри ·клубні ігри · остання гра 21 тра 2025
San Diego, CA, USA · домашній клуб — NOIR San Diego Maf Club
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 21 травня 2025, NOIR San Diego Maf Club.

Період

Підсумки періоду

весь час
Ігор 34
Win-rate 41.2% 14/34
Бали 51.00 з них −2.50 допами · штраф віднято Середній доп: -0.07
ПУ · перший убитий 2
Середній ЛХ 0.00 2 ПУ
Штрафи 1.50

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
дон 100.0% 2/2
мафія 42.9% 3/7
мирний 36.4% 8/22
шериф 33.3% 1/3

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 22 64.7%
мафія 7 20.6%
шериф 3 8.8%
дон 2 5.9%

Особисті рекорди

Серія перемог
3 гри
Без штрафу поспіль
26 ігор
Максимум допів за гру
+1.50 · №17680
Найбільший штраф
−1.50 · №21006

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
34 гри · частки рахуються від них
1 4 11.8% 25.0% 1/4
2 1 2.9% 100.0% 1/1
3 8 23.5% 25.0% 2/8
4 2 5.9% 50.0% 1/2
5 2 5.9% 50.0% 1/2
6 2 5.9% 0.0% 0/2
7 3 8.8% 100.0% 3/3
8 5 14.7% 40.0% 2/5
9 4 11.8% 25.0% 1/4
10 3 8.8% 66.7% 2/3
22 гри за мирний · частки рахуються від них
1 2 9.1% 0.0% 0/2
2 0 0.0% — жодного разу
3 6 27.3% 16.7% 1/6
4 1 4.5% 100.0% 1/1
5 1 4.5% 100.0% 1/1
6 1 4.5% 0.0% 0/1
7 2 9.1% 100.0% 2/2
8 4 18.2% 25.0% 1/4
9 3 13.6% 33.3% 1/3
10 2 9.1% 50.0% 1/2
3 гри за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 33.3% 0.0% 0/1
5 1 33.3% 0.0% 0/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 33.3% 100.0% 1/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
7 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 2 28.6% 50.0% 1/2
2 0 0.0% — жодного разу
3 2 28.6% 50.0% 1/2
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 14.3% 0.0% 0/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 14.3% 0.0% 0/1
10 1 14.3% 100.0% 1/1
2 гри за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 50.0% 100.0% 1/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 50.0% 100.0% 1/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

весь час
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.