Mary

33 гри · остання гра 3 вер 2025
San Diego, CA, USA · домашній клуб — NOIR San Diego Maf Club
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · клубні й турнірні разом

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 3 вересня 2025, NOIR San Diego Maf Club.

Період

Підсумки періоду

весь час · клубні й турнірні разом
Ігор 33 клубні 23 · турнірні 10
Win-rate 42.4% 14/33
Бали 39.00 з них −3.50 допами · штраф віднято Середній доп: -0.11
ПУ · перший убитий 2
Середній ЛХ 1.50 2 ПУ
Штрафи 1.50

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
шериф 50.0% 2/4
мирний 42.9% 6/14
мафія 40.0% 4/10
дон 40.0% 2/5

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 14 42.4%
мафія 10 30.3%
дон 5 15.2%
шериф 4 12.1%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 1 турнір →

Підсумки за турнірами

Турнірів 1 10 ігор
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце 12 з 12 Rookie Cup 2025
У середньому топ-100.0% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2025 1 0 12 з 12

Останні турніри

12 з 12 топ-100.0%
Rookie Cup 2025 19–20 квітня 2025 · AML · Ірвайн ігор 10 · перемог 4 · бали 16.00 · допи +−4.50 · штраф −1.50 · ПУ 1

Особисті рекорди

Серія перемог
4 гри
Без штрафу поспіль
28 ігор
Максимум допів за гру
+0.50 · №21933
Найбільший штраф
−1.50 · Rookie Cup 2025

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
33 гри · частки рахуються від них
1 2 6.1% 0.0% 0/2
2 2 6.1% 0.0% 0/2
3 3 9.1% 33.3% 1/3
4 2 6.1% 100.0% 2/2
5 4 12.1% 50.0% 2/4
6 4 12.1% 100.0% 4/4
7 5 15.2% 40.0% 2/5
8 5 15.2% 20.0% 1/5
9 2 6.1% 0.0% 0/2
10 4 12.1% 50.0% 2/4
14 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 2 14.3% 0.0% 0/2
2 1 7.1% 0.0% 0/1
3 1 7.1% 0.0% 0/1
4 2 14.3% 100.0% 2/2
5 1 7.1% 100.0% 1/1
6 2 14.3% 100.0% 2/2
7 2 14.3% 50.0% 1/2
8 2 14.3% 0.0% 0/2
9 1 7.1% 0.0% 0/1
10 0 0.0% — жодного разу
4 гри за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 25.0% 0.0% 0/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 3 75.0% 66.7% 2/3
10 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 10.0% 0.0% 0/1
3 1 10.0% 100.0% 1/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 10.0% 0.0% 0/1
6 1 10.0% 100.0% 1/1
7 2 20.0% 50.0% 1/2
8 3 30.0% 33.3% 1/3
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 10.0% 0.0% 0/1
5 ігор за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 20.0% 0.0% 0/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 2 40.0% 50.0% 1/2
6 1 20.0% 100.0% 1/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 20.0% 0.0% 0/1
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

весь час
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.