Lagertha

44 гри за 2026 рік · 245 загалом · остання гра 21 кві 2026
San Diego, CA, USA · домашній клуб — NOIR San Diego Maf Club
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · клубні й турнірні разом

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 21 квітня 2026, NOIR San Diego Maf Club.

Період
Місяць: усі

Підсумки періоду

2026 рік · клубні й турнірні разом
Ігор 44
Win-rate 50.0% 22/44
Бали 98.00 з них 4.00 допами Середній доп: 0.09
ПУ · перший убитий 5
Середній ЛХ 1.80 5 ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за місяцями

2026 рік вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
шериф 66.7% 2/3
мафія 60.0% 3/5
дон 50.0% 2/4
мирний 46.9% 15/32

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 32 72.7%
мафія 5 11.4%
дон 4 9.1%
шериф 3 6.8%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 1 турнір →

Підсумки за турнірами

Турнірів 1 10 ігор
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце 11 з 12 Orange Tournament 2
У середньому топ-91.7% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2025 1 0 11 з 12

Останні турніри

11 з 12 топ-91.7%
Orange Tournament 2 12 липня 2025 · AML · Ірвайн ігор 10 · перемог 5 · бали 23.50 · допи — · штраф −1.50 · ПУ —

Особисті рекорди

Серія перемог
4 гри
Без штрафу поспіль
44 гри
Найкращий місяць
березень 2026 — 58.8% (10/17)
Максимум допів за гру
+2.00 · №26426
ЛХ 3/3
1 гра

Активність

13 ігрових днів
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
44 гри · частки рахуються від них
1 3 6.8% 0.0% 0/3
2 4 9.1% 25.0% 1/4
3 3 6.8% 33.3% 1/3
4 4 9.1% 50.0% 2/4
5 3 6.8% 33.3% 1/3
6 6 13.6% 100.0% 6/6
7 6 13.6% 50.0% 3/6
8 5 11.4% 60.0% 3/5
9 6 13.6% 33.3% 2/6
10 4 9.1% 75.0% 3/4
32 гри за мирний · частки рахуються від них
1 2 6.2% 0.0% 0/2
2 4 12.5% 25.0% 1/4
3 3 9.4% 33.3% 1/3
4 4 12.5% 50.0% 2/4
5 2 6.2% 50.0% 1/2
6 3 9.4% 100.0% 3/3
7 4 12.5% 50.0% 2/4
8 4 12.5% 75.0% 3/4
9 3 9.4% 0.0% 0/3
10 3 9.4% 66.7% 2/3
3 гри за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 33.3% 0.0% 0/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 33.3% 100.0% 1/1
10 1 33.3% 100.0% 1/1
5 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 1 20.0% 0.0% 0/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 20.0% 0.0% 0/1
6 3 60.0% 100.0% 3/3
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
4 гри за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 25.0% 100.0% 1/1
8 1 25.0% 0.0% 0/1
9 2 50.0% 50.0% 1/2
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

2026 рік
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.