Yehor

28 ігор за 2026 рік ·клубні ігри · остання гра 26 сер 2026
San Diego, CA, USA · домашній клуб — NOIR San Diego Maf Club
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 26 серпня 2026, NOIR San Diego Maf Club.

Період
Місяць: усі

Підсумки періоду

2026 рік
Ігор 28
Win-rate 50.0% 14/28
Бали 51.50 з них 0.50 допами Середній доп: 0.02
ПУ · перший убитий 1
Середній ЛХ 1.00 1 ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за місяцями

2026 рік вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
шериф 100.0% 1/1
дон 100.0% 1/1
мафія 54.5% 6/11
мирний 40.0% 6/15

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 15 53.6%
мафія 11 39.3%
шериф 1 3.6%
дон 1 3.6%

Особисті рекорди

Серія перемог
5 ігор
Без штрафу поспіль
28 ігор
Максимум допів за гру
+0.50 · №26670

Активність

10 ігрових днів
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
28 ігор · частки рахуються від них
1 6 21.4% 16.7% 1/6
2 1 3.6% 0.0% 0/1
3 4 14.3% 50.0% 2/4
4 3 10.7% 100.0% 3/3
5 1 3.6% 100.0% 1/1
6 1 3.6% 0.0% 0/1
7 4 14.3% 0.0% 0/4
8 4 14.3% 100.0% 4/4
9 1 3.6% 100.0% 1/1
10 3 10.7% 66.7% 2/3
15 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 3 20.0% 0.0% 0/3
2 0 0.0% — жодного разу
3 2 13.3% 0.0% 0/2
4 1 6.7% 100.0% 1/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 6.7% 0.0% 0/1
7 3 20.0% 0.0% 0/3
8 3 20.0% 100.0% 3/3
9 1 6.7% 100.0% 1/1
10 1 6.7% 100.0% 1/1
1 гра за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 100.0% 100.0% 1/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
11 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 3 27.3% 33.3% 1/3
2 1 9.1% 0.0% 0/1
3 2 18.2% 100.0% 2/2
4 1 9.1% 100.0% 1/1
5 1 9.1% 100.0% 1/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 9.1% 0.0% 0/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 2 18.2% 50.0% 1/2
1 гра за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 100.0% 100.0% 1/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

2026 рік
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.