Tochka

41 гра за 2026 рік ·клубні ігри · остання гра 16 вер 2026
San Diego, CA, USA
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду

Зараз БулоВибірка
Win-rate 25.0% (1/4) 45.5% (5/11) 4 гри · мало
Доп/гру 0.00 за 4 гри 0.00 за 11 ігор 4 гри · мало
Мирний 33.3% (1/3) 20.0% (1/5) 3 гри · мало
Шериф — 0.0% (0/1) 0 ігор
Мафія — 50.0% (1/2) 0 ігор
Дон 0.0% (0/1) 100.0% (3/3) 1 гра · мало

Порожня стрілка — менше 15 ігор у вікні, напрямок поки випадковий

= — стабільно: зсув не більше 5 п.п. (доп — 0.05), від 30 ігор у вікні — не більше 3 п.п. (0.03)

Підсумки періоду

2026 рік
Ігор 41
Win-rate 43.9% 18/41
Бали 68.00
ПУ · перший убитий 3
Середній ЛХ 0.67 3 ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за місяцями

2026 рік вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
дон 75.0% 6/8
шериф 50.0% 3/6
мафія 50.0% 3/6
мирний 28.6% 6/21

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 21 51.2%
дон 8 19.5%
шериф 6 14.6%
мафія 6 14.6%

Особисті рекорди

Серія перемог
6 ігор
Без штрафу поспіль
41 гра

Активність

12 ігрових днів
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
41 гра · частки рахуються від них
1 3 7.3% 0.0% 0/3
2 3 7.3% 66.7% 2/3
3 8 19.5% 37.5% 3/8
4 6 14.6% 33.3% 2/6
5 3 7.3% 66.7% 2/3
6 5 12.2% 60.0% 3/5
7 1 2.4% 0.0% 0/1
8 6 14.6% 66.7% 4/6
9 4 9.8% 50.0% 2/4
10 2 4.9% 0.0% 0/2
21 гра за мирний · частки рахуються від них
1 2 9.5% 0.0% 0/2
2 2 9.5% 50.0% 1/2
3 3 14.3% 0.0% 0/3
4 2 9.5% 0.0% 0/2
5 1 4.8% 0.0% 0/1
6 3 14.3% 66.7% 2/3
7 0 0.0% — жодного разу
8 3 14.3% 33.3% 1/3
9 3 14.3% 66.7% 2/3
10 2 9.5% 0.0% 0/2
6 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 2 33.3% 50.0% 1/2
4 1 16.7% 0.0% 0/1
5 1 16.7% 100.0% 1/1
6 1 16.7% 100.0% 1/1
7 1 16.7% 0.0% 0/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
6 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 1 16.7% 0.0% 0/1
2 1 16.7% 100.0% 1/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 16.7% 100.0% 1/1
6 1 16.7% 0.0% 0/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 16.7% 100.0% 1/1
9 1 16.7% 0.0% 0/1
10 0 0.0% — жодного разу
8 ігор за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 3 37.5% 66.7% 2/3
4 3 37.5% 66.7% 2/3
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 2 25.0% 100.0% 2/2
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

2026 рік
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.