Mr.Sho

29 ігор за 2026 рік · 100 загалом · остання гра 10 жов 2026
San Diego, CA, USA · домашній клуб — NOIR San Diego Maf Club
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · клубні й турнірні разом

Зараз БулоВибірка
Win-rate 46.7% (7/15) 66.7% (2/3) 15 ігор
Доп/гру -0.03 за 15 ігор 0.00 за 3 гри 15 ігор
Мирний 41.7% (5/12) 66.7% (2/3) 12 ігор · мало
Мафія 66.7% (2/3) — 3 гри · мало

Порожня стрілка — менше 15 ігор у вікні, напрямок поки випадковий

= — стабільно: зсув не більше 5 п.п. (доп — 0.05), від 30 ігор у вікні — не більше 3 п.п. (0.03)

Період
Місяць: усі

Підсумки періоду

2026 рік · клубні й турнірні разом
Ігор 29 клубні 21 · турнірні 8
Win-rate 55.2% 16/29
Бали 66.50 з них 2.00 допами · штраф віднято Середній доп: 0.07
ПУ · перший убитий 2
Середній ЛХ 0.50 2 ПУ
Штрафи 1.50

Win-rate за місяцями

2026 рік вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мафія 75.0% 3/4
мирний 52.4% 11/21
шериф 50.0% 1/2
дон 50.0% 1/2

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 21 72.4%
мафія 4 13.8%
шериф 2 6.9%
дон 2 6.9%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 3 турніри →

Підсумки за турнірами

Турнірів 3 30 ігор
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце 6 з 11 NOIR mini cup
У середньому топ-43.9% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2026 1 0 6 з 11
2024 2 0 7 з 21

Останні турніри

6 з 11 топ-54.5%
NOIR mini cup 10 жовтня 2026 · AML · Сан-Дієго ігор 8 · перемог 2 · бали 13.50 · допи +−0.50 · штраф — · ПУ 1
—
Birthday Mini Cup 21 вересня 2024 · AML · Сан-Дієго ігор 7 · перемог 1 · бали 11.00 · допи +1.00 · штраф — · ПУ —
7 з 21 топ-33.3%
Rookie Cup 2024 20–21 липня 2024 · AML · Сан-Дієго ігор 15 · перемог 7 · бали 40.75 · допи +2.00 · штраф — · ПУ 1

Особисті рекорди

Серія перемог
5 ігор
Без штрафу поспіль
21 гра
Максимум допів за гру
+1.50 · №26533
Найбільший штраф
−1.50 · №27223

Активність

8 ігрових днів, з них 1 турнірний
менше ігор більше турнірний день

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
29 ігор · частки рахуються від них
1 6 20.7% 66.7% 4/6
2 3 10.3% 33.3% 1/3
3 5 17.2% 60.0% 3/5
4 3 10.3% 100.0% 3/3
5 2 6.9% 0.0% 0/2
6 3 10.3% 66.7% 2/3
7 1 3.4% 0.0% 0/1
8 3 10.3% 33.3% 1/3
9 1 3.4% 0.0% 0/1
10 2 6.9% 100.0% 2/2
21 гра за мирний · частки рахуються від них
1 3 14.3% 66.7% 2/3
2 2 9.5% 50.0% 1/2
3 5 23.8% 60.0% 3/5
4 1 4.8% 100.0% 1/1
5 2 9.5% 0.0% 0/2
6 3 14.3% 66.7% 2/3
7 1 4.8% 0.0% 0/1
8 2 9.5% 50.0% 1/2
9 1 4.8% 0.0% 0/1
10 1 4.8% 100.0% 1/1
2 гри за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 50.0% 100.0% 1/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 50.0% 0.0% 0/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
4 гри за мафія · частки рахуються від них
1 1 25.0% 100.0% 1/1
2 1 25.0% 0.0% 0/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 25.0% 100.0% 1/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 25.0% 100.0% 1/1
2 гри за дон · частки рахуються від них
1 2 100.0% 50.0% 1/2
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

2026 рік
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.