maffin

65 ігор за 2026 рік · 184 загалом · остання гра 10 жов 2026
San Diego, CA, USA · домашній клуб — NOIR San Diego Maf Club
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · клубні й турнірні разом

Зараз БулоВибірка
Win-rate 61.5% (8/13) 55.6% (10/18) 13 ігор · мало
Доп/гру 0.31 за 13 ігор 0.06 за 18 ігор 13 ігор · мало
Мирний 55.6% (5/9) 50.0% (5/10) 9 ігор · мало
Шериф — 33.3% (1/3) 0 ігор
Мафія 66.7% (2/3) 75.0% (3/4) 3 гри · мало
Дон 100.0% (1/1) 100.0% (1/1) 1 гра · мало

Порожня стрілка — менше 15 ігор у вікні, напрямок поки випадковий

= — стабільно: зсув не більше 5 п.п. (доп — 0.05), від 30 ігор у вікні — не більше 3 п.п. (0.03)

Підсумки періоду

2026 рік · клубні й турнірні разом
Ігор 65 клубні 61 · турнірні 4
Win-rate 56.9% 37/65
Бали 134.00 з них 6.00 допами Середній доп: 0.09
ПУ · перший убитий 7
Середній ЛХ 1.00 7 ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за місяцями

2026 рік вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
шериф 66.7% 4/6
дон 66.7% 4/6
мафія 63.6% 7/11
мирний 52.4% 22/42

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 42 64.6%
мафія 11 16.9%
шериф 6 9.2%
дон 6 9.2%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 2 турніри →

Підсумки за турнірами

Турнірів 2 11 ігор
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце 9 з 11 NOIR mini cup
У середньому топ-81.8% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2026 1 0 9 з 11
2024 1 0 —

Останні турніри

9 з 11 топ-81.8%
NOIR mini cup 10 жовтня 2026 · AML · Сан-Дієго ігор 4 · перемог 1 · бали 10.50 · допи +3.50 · штраф — · ПУ 1
—
Birthday Mini Cup 21 вересня 2024 · AML · Сан-Дієго ігор 7 · перемог 3 · бали 19.00 · допи +3.00 · штраф — · ПУ 1

Особисті рекорди

Серія перемог
6 ігор
Без штрафу поспіль
65 ігор
Максимум допів за гру
+1.50 · NOIR mini cup

Активність

23 ігрові дні, з них 1 турнірний
менше ігор більше турнірний день

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
65 ігор · частки рахуються від них
1 8 12.3% 62.5% 5/8
2 7 10.8% 42.9% 3/7
3 6 9.2% 50.0% 3/6
4 5 7.7% 60.0% 3/5
5 4 6.2% 50.0% 2/4
6 9 13.8% 66.7% 6/9
7 6 9.2% 33.3% 2/6
8 2 3.1% 100.0% 2/2
9 8 12.3% 62.5% 5/8
10 10 15.4% 60.0% 6/10
42 гри за мирний · частки рахуються від них
1 5 11.9% 80.0% 4/5
2 5 11.9% 40.0% 2/5
3 3 7.1% 33.3% 1/3
4 3 7.1% 66.7% 2/3
5 2 4.8% 50.0% 1/2
6 5 11.9% 60.0% 3/5
7 5 11.9% 20.0% 1/5
8 0 0.0% — жодного разу
9 6 14.3% 50.0% 3/6
10 8 19.0% 62.5% 5/8
6 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 1 16.7% 0.0% 0/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 16.7% 100.0% 1/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 16.7% 100.0% 1/1
6 1 16.7% 100.0% 1/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 16.7% 100.0% 1/1
10 1 16.7% 0.0% 0/1
11 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 1 9.1% 0.0% 0/1
2 2 18.2% 50.0% 1/2
3 1 9.1% 100.0% 1/1
4 2 18.2% 50.0% 1/2
5 0 0.0% — жодного разу
6 3 27.3% 66.7% 2/3
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 9.1% 100.0% 1/1
9 1 9.1% 100.0% 1/1
10 0 0.0% — жодного разу
6 ігор за дон · частки рахуються від них
1 1 16.7% 100.0% 1/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 16.7% 0.0% 0/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 16.7% 0.0% 0/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 16.7% 100.0% 1/1
8 1 16.7% 100.0% 1/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 16.7% 100.0% 1/1

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

2026 рік
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.