Dom Perignon

50 ігор за 2026 рік ·клубні ігри · остання гра 23 вер 2026
San Diego, CA, USA · домашній клуб — NOIR San Diego Maf Club
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду

Зараз БулоВибірка
Win-rate 33.3% (2/6) 45.5% (5/11) 6 ігор · мало
Доп/гру 0.00 за 6 ігор 0.00 за 11 ігор 6 ігор · мало
Мирний 50.0% (1/2) 40.0% (2/5) 2 гри · мало
Шериф 50.0% (1/2) 50.0% (1/2) 2 гри · мало
Мафія 0.0% (0/2) 66.7% (2/3) 2 гри · мало
Дон — 0.0% (0/1) 0 ігор

Порожня стрілка — менше 15 ігор у вікні, напрямок поки випадковий

= — стабільно: зсув не більше 5 п.п. (доп — 0.05), від 30 ігор у вікні — не більше 3 п.п. (0.03)

Підсумки періоду

2026 рік
Ігор 50
Win-rate 52.0% 26/50
Бали 93.00 з них 1.00 допами Середній доп: 0.02
ПУ · перший убитий 3
Середній ЛХ 0.67 3 ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за місяцями

2026 рік вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мафія 58.3% 7/12
мирний 53.3% 16/30
шериф 42.9% 3/7
дон 0.0% 0/1

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 30 60.0%
мафія 12 24.0%
шериф 7 14.0%
дон 1 2.0%

Особисті рекорди

Серія перемог
6 ігор
Без штрафу поспіль
50 ігор
Максимум допів за гру
+1.00 · №27410

Активність

20 ігрових днів
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
50 ігор · частки рахуються від них
1 3 6.0% 66.7% 2/3
2 1 2.0% 100.0% 1/1
3 5 10.0% 100.0% 5/5
4 6 12.0% 50.0% 3/6
5 5 10.0% 20.0% 1/5
6 3 6.0% 33.3% 1/3
7 6 12.0% 66.7% 4/6
8 4 8.0% 75.0% 3/4
9 15 30.0% 33.3% 5/15
10 2 4.0% 50.0% 1/2
30 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 2 6.7% 50.0% 1/2
2 0 0.0% — жодного разу
3 4 13.3% 100.0% 4/4
4 4 13.3% 50.0% 2/4
5 3 10.0% 33.3% 1/3
6 0 0.0% — жодного разу
7 3 10.0% 66.7% 2/3
8 3 10.0% 66.7% 2/3
9 10 33.3% 40.0% 4/10
10 1 3.3% 0.0% 0/1
7 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 14.3% 100.0% 1/1
4 1 14.3% 100.0% 1/1
5 1 14.3% 0.0% 0/1
6 2 28.6% 0.0% 0/2
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 14.3% 100.0% 1/1
9 1 14.3% 0.0% 0/1
10 0 0.0% — жодного разу
12 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 1 8.3% 100.0% 1/1
2 1 8.3% 100.0% 1/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 8.3% 0.0% 0/1
5 1 8.3% 0.0% 0/1
6 1 8.3% 100.0% 1/1
7 3 25.0% 66.7% 2/3
8 0 0.0% — жодного разу
9 3 25.0% 33.3% 1/3
10 1 8.3% 100.0% 1/1
1 гра за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 100.0% 0.0% 0/1
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

2026 рік
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.