Florrie

58 ігор за 2026 рік · 141 загалом · остання гра 10 жов 2026
San Diego, CA, USA · домашній клуб — NOIR San Diego Maf Club
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · клубні й турнірні разом

Зараз БулоВибірка
Win-rate 53.8% (7/13) 68.8% (11/16) 13 ігор · мало
Доп/гру 0.27 за 13 ігор 0.00 за 16 ігор 13 ігор · мало
Мирний 57.1% (4/7) 55.6% (5/9) 7 ігор · мало
Шериф 50.0% (1/2) 100.0% (1/1) 2 гри · мало
Мафія 0.0% (0/1) 100.0% (5/5) 1 гра · мало
Дон 66.7% (2/3) 0.0% (0/1) 3 гри · мало

Порожня стрілка — менше 15 ігор у вікні, напрямок поки випадковий

= — стабільно: зсув не більше 5 п.п. (доп — 0.05), від 30 ігор у вікні — не більше 3 п.п. (0.03)

Підсумки періоду

2026 рік · клубні й турнірні разом
Ігор 58 клубні 54 · турнірні 4
Win-rate 58.6% 34/58
Бали 133.50 з них 3.50 допами Середній доп: 0.06
ПУ · перший убитий 2
Середній ЛХ 1.50 2 ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за місяцями

2026 рік вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мафія 81.8% 9/11
шериф 66.7% 4/6
мирний 53.1% 17/32
дон 44.4% 4/9

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 32 55.2%
мафія 11 19.0%
дон 9 15.5%
шериф 6 10.3%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 1 турнір →

Підсумки за турнірами

Турнірів 1 4 гри
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце 7 з 11 NOIR mini cup
У середньому топ-63.6% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2026 1 0 7 з 11

Останні турніри

7 з 11 топ-63.6%
NOIR mini cup 10 жовтня 2026 · AML · Сан-Дієго ігор 4 · перемог 2 · бали 13.00 · допи +3.00 · штраф — · ПУ —

Особисті рекорди

Серія перемог
5 ігор
Без штрафу поспіль
58 ігор
Максимум допів за гру
+2.00 · NOIR mini cup

Активність

23 ігрові дні, з них 1 турнірний
менше ігор більше турнірний день

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
58 ігор · частки рахуються від них
1 3 5.2% 66.7% 2/3
2 3 5.2% 33.3% 1/3
3 5 8.6% 60.0% 3/5
4 3 5.2% 100.0% 3/3
5 6 10.3% 83.3% 5/6
6 3 5.2% 66.7% 2/3
7 7 12.1% 71.4% 5/7
8 12 20.7% 58.3% 7/12
9 9 15.5% 33.3% 3/9
10 7 12.1% 42.9% 3/7
32 гри за мирний · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 3.1% 0.0% 0/1
3 2 6.2% 0.0% 0/2
4 1 3.1% 100.0% 1/1
5 4 12.5% 75.0% 3/4
6 1 3.1% 100.0% 1/1
7 5 15.6% 80.0% 4/5
8 8 25.0% 50.0% 4/8
9 5 15.6% 40.0% 2/5
10 5 15.6% 40.0% 2/5
6 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 16.7% 0.0% 0/1
3 2 33.3% 100.0% 2/2
4 1 16.7% 100.0% 1/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 16.7% 100.0% 1/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 16.7% 0.0% 0/1
10 0 0.0% — жодного разу
11 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 1 9.1% 100.0% 1/1
2 1 9.1% 100.0% 1/1
3 1 9.1% 100.0% 1/1
4 1 9.1% 100.0% 1/1
5 1 9.1% 100.0% 1/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 2 18.2% 100.0% 2/2
9 2 18.2% 50.0% 1/2
10 2 18.2% 50.0% 1/2
9 ігор за дон · частки рахуються від них
1 2 22.2% 50.0% 1/2
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 11.1% 100.0% 1/1
6 2 22.2% 50.0% 1/2
7 1 11.1% 0.0% 0/1
8 2 22.2% 50.0% 1/2
9 1 11.1% 0.0% 0/1
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

2026 рік
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.