Mangust

61 гра за 2026 рік · 213 загалом · остання гра 10 жов 2026
3 турніри ·1× переможець
San Diego, CA, USA · домашній клуб — NOIR San Diego Maf Club
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · клубні й турнірні разом

Зараз БулоВибірка
Win-rate 52.6% (10/19) 45.5% (5/11) 19 ігор
Доп/гру 0.13 за 19 ігор 0.00 за 11 ігор 19 ігор
Мирний 40.0% (4/10) 50.0% (3/6) 10 ігор · мало
Шериф 100.0% (1/1) 50.0% (1/2) 1 гра · мало
Мафія 50.0% (3/6) 33.3% (1/3) 6 ігор · мало
Дон 100.0% (2/2) — 2 гри · мало

Порожня стрілка — менше 15 ігор у вікні, напрямок поки випадковий

= — стабільно: зсув не більше 5 п.п. (доп — 0.05), від 30 ігор у вікні — не більше 3 п.п. (0.03)

Підсумки періоду

2026 рік · клубні й турнірні разом
Ігор 61 клубні 53 · турнірні 8
Win-rate 45.9% 28/61
Бали 122.50 з них 3.50 допами Середній доп: 0.06
ПУ · перший убитий 7
Середній ЛХ 0.71 7 ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за місяцями

2026 рік вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
дон 100.0% 4/4
шериф 66.7% 2/3
мафія 47.6% 10/21
мирний 36.4% 12/33

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 33 54.1%
мафія 21 34.4%
дон 4 6.6%
шериф 3 4.9%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 3 турніри →

Нагороди

подіуми та номінації
1 1× переможець NOIR mini cup

Підсумки за турнірами

Турнірів 3 25 ігор
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 1 1–3 місця
Найкраще місце 1 з 11 NOIR mini cup
У середньому топ-33.1% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2026 1 0 1 з 11
2024 2 0 12 з 21

Останні турніри

1 з 11 перемога
NOIR mini cup 10 жовтня 2026 · AML · Сан-Дієго ігор 8 · перемог 6 · бали 27.00 · допи +1.00 · штраф — · ПУ —
—
Birthday Mini Cup 21 вересня 2024 · AML · Сан-Дієго ігор 7 · перемог 3 · бали 17.00 · допи +1.00 · штраф — · ПУ —
12 з 21 топ-57.1%
Rookie Cup 2024 20–21 липня 2024 · AML · Сан-Дієго ігор 10 · перемог 5 · бали 27.00 · допи +2.00 · штраф — · ПУ —

Особисті рекорди

Серія перемог
5 ігор
Без штрафу поспіль
61 гра
Максимум допів за гру
+1.50 · NOIR mini cup

Активність

18 ігрових днів, з них 1 турнірний
менше ігор більше турнірний день

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
61 гра · частки рахуються від них
1 4 6.6% 25.0% 1/4
2 7 11.5% 42.9% 3/7
3 7 11.5% 85.7% 6/7
4 6 9.8% 33.3% 2/6
5 3 4.9% 66.7% 2/3
6 8 13.1% 37.5% 3/8
7 5 8.2% 0.0% 0/5
8 8 13.1% 37.5% 3/8
9 6 9.8% 66.7% 4/6
10 7 11.5% 57.1% 4/7
33 гри за мирний · частки рахуються від них
1 2 6.1% 0.0% 0/2
2 4 12.1% 25.0% 1/4
3 1 3.0% 100.0% 1/1
4 3 9.1% 33.3% 1/3
5 1 3.0% 0.0% 0/1
6 5 15.2% 20.0% 1/5
7 4 12.1% 0.0% 0/4
8 5 15.2% 60.0% 3/5
9 3 9.1% 66.7% 2/3
10 5 15.2% 60.0% 3/5
3 гри за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 33.3% 100.0% 1/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 2 66.7% 50.0% 1/2
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
21 гра за мафія · частки рахуються від них
1 2 9.5% 50.0% 1/2
2 3 14.3% 66.7% 2/3
3 2 9.5% 50.0% 1/2
4 3 14.3% 33.3% 1/3
5 2 9.5% 100.0% 2/2
6 1 4.8% 100.0% 1/1
7 1 4.8% 0.0% 0/1
8 3 14.3% 0.0% 0/3
9 3 14.3% 66.7% 2/3
10 1 4.8% 0.0% 0/1
4 гри за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 3 75.0% 100.0% 3/3
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 25.0% 100.0% 1/1

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

2026 рік
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.