Історія
20 з 20
Дати
Турнір
Місце
Ігри · перемоги
Бали
Допи
Штраф
ПУ
Очки фед.
3–4 жов2026
4th Month of Summer
3–4 жовтня 2026 · mafgame · Лісабон
10 з 11
топ-90.9% фінал
14 · 6
4.60
+1.10
−1.00
—
1.00
Кваліфікаційні ігри
10 ігор · 4 перемоги · бали 3.00
Фінал
4 гри · 2 перемоги · бали 1.60
8 сер2026
LEVEL UP: step 2
8 серпня 2026 · mafgame · Франкфурт-на-Майні
8 з 10
топ-80.0%
8 · 3
2.28
+0.80
−0.90
1
0.00
Кваліфікаційні ігри
8 ігор · 3 перемоги · бали 2.28
4–5 лип2026
Кубок Кёльна 2026
4–5 липня 2026 · mafgame · Кельн
13 з 40
топ-32.5%
12 · 7
6.35
+1.10
—
—
3.00
Кваліфікаційні ігри
12 ігор · 7 перемог · бали 6.35
20–21 чер2026
MafiaCl Protocol 4 2026
команда Армия ЕС 20–21 червня 2026 · mafgame · Прага
команда 10 з 10
особисто 20 з 20 топ-100.0%
15 · 2
0.50
+0.50
−1.50
1
2.00
Кваліфікаційні ігри
15 ігор · 2 перемоги · бали 0.50
31 тра2026
Benelux Plus 2026 - 2026/05
31 травня 2026 · mafgame · Брюссель · Benelux Plus 2026
8 з 10
топ-80.0%
9 · 4
3.50
+0.50
—
—
—
Benelux Plus 2026 - 2026/05
9 ігор · 4 перемоги · бали 3.50
18–19 кві2026
Belgium open 2026
18–19 квітня 2026 · mafgame · Брюссель
18 з 31
топ-58.1%
12 · 6
4.81
+0.55
−0.40
2
3.00
Кваліфікаційні ігри
12 ігор · 6 перемог · бали 4.81
11–12 кві2026
Rhein Open 2026
11–12 квітня 2026 · mafgame · Бонн
29 з 33
топ-87.9%
12 · 5
3.93
+0.50
−0.40
1
3.00
Кваліфікаційні ігри
10 ігор · 4 перемоги · бали 3.18
Півфінал
2 гри · 1 перемога · бали 0.75
29 бер2026
Benelux Plus 2026 - 2026/03
29 березня 2026 · mafgame · Брюссель · Benelux Plus 2026
6 з 10
топ-60.0%
9 · 4
3.60
+0.80
−0.20
1
—
Benelux Plus 2026 - 2026/03
9 ігор · 4 перемоги · бали 3.60
21 лют2026
Be_Mafia Clan League Série 1
21 лютого 2026 · mafgame · Брюссель
10 з 10
топ-100.0%
9 · 3
2.25
+0.30
−0.40
1
0.00
Кваліфікаційні ігри
9 ігор · 3 перемоги · бали 2.25
13 гру2025
BeMafia Clan Championship
13 грудня 2025 · mafgame · Брюссель
6 з 10
топ-60.0%
8 · 4
3.40
+0.60
−0.20
—
0.00
Кваліфікаційні ігри
8 ігор · 4 перемоги · бали 3.40
8–9 лис2025
Four Seasons: Belgium Open 2025
8–9 листопада 2025 · mafgame · Брюссель
40 з 40
топ-100.0%
12 · 2
1.53
+0.95
−1.00
1
4.00
Кваліфікаційні ігри
12 ігор · 2 перемоги · бали 1.53
30 сер2025
German Mafia Cup Europa Edition 2025 - Brussel 3
30 серпня 2025 · mafgame · Брюссель · German Mafia Cup Europa Edition 2025, етап 21
10 з 10
топ-100.0%
9 · 4
3.30
+0.50
−0.20
—
—
German Mafia Cup Europa Edition 2025 - Варшава 1
9 ігор · 4 перемоги · бали 3.30
16–17 сер2025
🇪🇺 Чемпионат Европы 2025 🇪🇺
16–17 серпня 2025 · mafgame · Бонн
39 з 44
топ-88.6%
12 · 6
3.30
+0.40
−1.70
1
5.00
Кваліфікаційні ігри
10 ігор · 6 перемог · бали 3.30
Півфінал
2 гри · 0 перемог · бали 0.00
2 сер2025
German Mafia Cup Europa Edition 2025 - Brussel 2
2 серпня 2025 · mafgame · Брюссель · German Mafia Cup Europa Edition 2025, етап 5
6 з 10
топ-60.0%
9 · 5
4.05
+0.90
−0.60
—
—
German Mafia Cup Europa Edition 2025 - Brussel 2
9 ігор · 5 перемог · бали 4.05
29 чер2025
Benelux Plus Series - Brussels 1
29 червня 2025 · mafgame · Брюссель · Benelux Plus Series, етап 5
Найкращий гравець мафіїНайкращий дон
2 з 10
топ-20.0%
9 · 7
5.75
+0.50
—
—
—
Benelux Plus Series - Brussels 2
9 ігор · 7 перемог · бали 5.75
28 чер2025
Mafia Champions League Europe 2025. Brussel/05
28 червня 2025 · mafgame · Брюссель · "Mafia Champions league" Europe 2025, етап 9
4 з 10
топ-40.0%
10 · 5
4.55
+0.80
—
—
—
Mafia Champions League Europe 2025. Brussel/05
10 ігор · 5 перемог · бали 4.55
31 тра – 1 чер2025
United Nations Cup 2025
31 травня – 1 червня 2025 · mafgame · Брюссель
29 з 32
топ-90.6%
12 · 3
1.35
+0.20
−1.10
—
3.00
Кваліфікаційні ігри
12 ігор · 3 перемоги · бали 1.35
10 тра2025
Mafia Champions League Europe 2025. Antwerpn/04
10 травня 2025 · mafgame · Антверпен · "Mafia Champions league" Europe 2025, етап 8
6 з 10
топ-60.0%
10 · 5
4.25
+0.50
—
—
—
Mafia Champions League Europe 2025. Antwerpn/04
10 ігор · 5 перемог · бали 4.25
1 бер2025
MBC Birthday Cup 2025
1 березня 2025 · mafgame · Брюссель
8 з 10
топ-80.0%
8 · 3
2.45
+0.60
−0.40
—
0.00
Битва за Чемпионство
8 ігор · 3 перемоги · бали 2.45
4 січ2025
Antwerpen Money-Cup
4 січня 2025 · mafgame · Антверпен
6 з 10
топ-60.0%
8 · 5
3.65
+0.30
−0.40
—
0.00
Кваліфікаційні ігри
8 ігор · 5 перемог · бали 3.65
У командному турнірі — місце команди та особисте місце. Бали, допи та ігри — особисті. Очки фед. — рейтингові очки федерації за турнір; в етапів серій їх немає. Натисніть на рядок, щоб побачити етапи та склад.