Rami

208 ігор за 2026 рік · 378 загалом · остання гра 26 жов 2026
11 турнірів · найближчий — Hollywood Cup 2026, 6 лис
Irvine, CA, USA · домашній клуб — Orange County MafClub
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · клубні й турнірні разом

Зараз БулоВибірка
Win-rate 53.6% (15/28) 51.9% (40/77) 28 ігор
Доп/гру 0.33 за 28 ігор 0.34 за 77 ігор 28 ігор
Мирний 60.0% (9/15) 48.8% (20/41) 15 ігор
Шериф 0.0% (0/3) 44.4% (4/9) 3 гри · мало
Мафія 85.7% (6/7) 55.6% (10/18) 7 ігор · мало
Дон 0.0% (0/3) 66.7% (6/9) 3 гри · мало

Порожня стрілка — менше 15 ігор у вікні, напрямок поки випадковий

= — стабільно: зсув не більше 5 п.п. (доп — 0.05), від 30 ігор у вікні — не більше 3 п.п. (0.03)

Підсумки періоду

2026 рік · клубні й турнірні разом
Ігор 208 клубні 126 · турнірні 82
Win-rate 51.9% 108/208
Бали 599.35 з них 70.10 допами · штраф віднято Середній доп: 0.34
ПУ · перший убитий 23
Середній ЛХ 1.09 23 ПУ
Штрафи 1.50

Win-rate за місяцями

2026 рік вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мафія 56.9% 29/51
мирний 52.1% 61/117
дон 50.0% 9/18
шериф 40.9% 9/22

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 117 56.2%
мафія 51 24.5%
шериф 22 10.6%
дон 18 8.7%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 11 турнірів →

Найближчі турніри

гравець заявлений
6–9 лис триває зараз Hollywood Cup 2026 AML · Лос-Анджелес особистий залік

Нагороди

подіуми та номінації
2 1× друге місце NOIR mini cup

Підсумки за турнірами

Турнірів 11 127 ігор
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 1 1–3 місця
Найкраще місце 2 з 11 NOIR mini cup
У середньому топ-42.4% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2026 7 0 2 з 11
2025 3 0 4 з 13
2024 1 0 4 з 21

Останні турніри

6 з 12 топ-50.0%
Golden Rain Cup 25–26 жовтня 2026 · AML · Лос-Анджелес ігор 10 · перемог 7 · бали 33.10 · допи +3.60 · штраф −1.50 · ПУ 1
2 з 11 топ-18.2%
NOIR mini cup 10 жовтня 2026 · AML · Сан-Дієго ігор 8 · перемог 5 · бали 25.00 · допи +2.00 · штраф — · ПУ 1
5 з 11 топ-45.5%
LA Ladies Cup 14–16 серпня 2026 · AML · Лос-Анджелес ігор 16 · перемог 11 · бали 65.63 · допи +12.13 · штраф — · ПУ 1
4 з 20 топ-20.0%
LA LA Land 10–12 липня 2026 · AML · Лос-Анджелес ігор 16 · перемог 10 · бали 58.63 · допи +9.38 · штраф — · ПУ 1

Особисті рекорди

Серія перемог
7 ігор
Без штрафу поспіль
204 гри
Найкращий місяць
серпень 2026 — 66.7% (16/24)
Максимум допів за гру
+2.50 · LA Ladies Cup
Найбільший штраф
−1.50 · Golden Rain Cup

Активність

51 ігровий день, з них 14 турнірних · грає 2 тижні поспіль
менше ігор більше турнірний день

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
208 ігор · частки рахуються від них
1 14 6.7% 50.0% 7/14
2 15 7.2% 40.0% 6/15
3 29 13.9% 44.8% 13/29
4 22 10.6% 59.1% 13/22
5 18 8.7% 55.6% 10/18
6 16 7.7% 68.8% 11/16
7 29 13.9% 48.3% 14/29
8 21 10.1% 57.1% 12/21
9 20 9.6% 50.0% 10/20
10 24 11.5% 50.0% 12/24
117 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 8 6.8% 62.5% 5/8
2 7 6.0% 14.3% 1/7
3 13 11.1% 46.2% 6/13
4 8 6.8% 75.0% 6/8
5 9 7.7% 55.6% 5/9
6 11 9.4% 63.6% 7/11
7 22 18.8% 50.0% 11/22
8 13 11.1% 46.2% 6/13
9 10 8.5% 60.0% 6/10
10 16 13.7% 50.0% 8/16
22 гри за шериф · частки рахуються від них
1 3 13.6% 33.3% 1/3
2 1 4.5% 0.0% 0/1
3 7 31.8% 28.6% 2/7
4 2 9.1% 0.0% 0/2
5 1 4.5% 100.0% 1/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 4.5% 0.0% 0/1
8 1 4.5% 100.0% 1/1
9 3 13.6% 66.7% 2/3
10 3 13.6% 66.7% 2/3
51 гра за мафія · частки рахуються від них
1 3 5.9% 33.3% 1/3
2 5 9.8% 80.0% 4/5
3 7 13.7% 42.9% 3/7
4 8 15.7% 75.0% 6/8
5 6 11.8% 33.3% 2/6
6 3 5.9% 100.0% 3/3
7 3 5.9% 66.7% 2/3
8 6 11.8% 83.3% 5/6
9 7 13.7% 28.6% 2/7
10 3 5.9% 33.3% 1/3
18 ігор за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 2 11.1% 50.0% 1/2
3 2 11.1% 100.0% 2/2
4 4 22.2% 25.0% 1/4
5 2 11.1% 100.0% 2/2
6 2 11.1% 50.0% 1/2
7 3 16.7% 33.3% 1/3
8 1 5.6% 0.0% 0/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 2 11.1% 50.0% 1/2

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

2026 рік
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.