FIL

134 гри за 2026 рік · 360 загалом · остання гра 10 жов 2026
Encino, CA, USA · домашній клуб — Orange County MafClub
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · клубні й турнірні разом

Зараз БулоВибірка
Win-rate 55.6% (10/18) 38.3% (18/47) 18 ігор
Доп/гру 0.14 за 18 ігор 0.10 за 47 ігор 18 ігор
Мирний 46.2% (6/13) 26.9% (7/26) 13 ігор · мало
Шериф — 50.0% (1/2) 0 ігор
Мафія 66.7% (2/3) 63.6% (7/11) 3 гри · мало
Дон 100.0% (2/2) 37.5% (3/8) 2 гри · мало

Порожня стрілка — менше 15 ігор у вікні, напрямок поки випадковий

= — стабільно: зсув не більше 5 п.п. (доп — 0.05), від 30 ігор у вікні — не більше 3 п.п. (0.03)

Підсумки періоду

2026 рік · клубні й турнірні разом
Ігор 134 клубні 116 · турнірні 18
Win-rate 46.3% 62/134
Бали 344.00 з них 31.00 допами Середній доп: 0.23
ПУ · перший убитий 12
Середній ЛХ 1.00 12 ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за місяцями

2026 рік вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
шериф 50.0% 4/8
мафія 50.0% 13/26
мирний 45.0% 36/80
дон 45.0% 9/20

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 80 59.7%
мафія 26 19.4%
дон 20 14.9%
шериф 8 6.0%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 5 турнірів →

Підсумки за турнірами

Турнірів 5 53 гри
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце 4 з 12 Rookie Cup 2025
У середньому топ-52.4% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2026 2 0 5 з 11
2025 3 0 4 з 12

Останні турніри

5 з 11 топ-45.5%
NOIR mini cup 10 жовтня 2026 · AML · Сан-Дієго ігор 8 · перемог 2 · бали 16.00 · допи +2.00 · штраф — · ПУ —
6 з 10 топ-60.0%
OC Tournament 2 14 червня 2026 · AML · Ірвайн ігор 10 · перемог 4 · бали 25.50 · допи +3.50 · штраф — · ПУ —
8 з 13 топ-61.5%
Orange Torunament 4 4 жовтня 2025 · AML · Ірвайн ігор 10 · перемог 6 · бали 31.50 · допи +3.50 · штраф — · ПУ —
8 з 13 топ-61.5%
Orange Tournament 3 30 серпня 2025 · AML · Ірвайн ігор 10 · перемог 7 · бали 34.50 · допи +3.50 · штраф — · ПУ 2

Особисті рекорди

Серія перемог
7 ігор
Без штрафу поспіль
134 гри
Найкращий місяць
березень 2026 — 54.5% (12/22)
Максимум допів за гру
+2.50 · №27243

Активність

36 ігрових днів, з них 2 турнірні
менше ігор більше турнірний день

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
134 гри · частки рахуються від них
1 16 11.9% 56.3% 9/16
2 22 16.4% 27.3% 6/22
3 16 11.9% 62.5% 10/16
4 11 8.2% 72.7% 8/11
5 9 6.7% 22.2% 2/9
6 9 6.7% 33.3% 3/9
7 14 10.4% 42.9% 6/14
8 11 8.2% 45.5% 5/11
9 12 9.0% 50.0% 6/12
10 14 10.4% 50.0% 7/14
80 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 10 12.5% 50.0% 5/10
2 13 16.2% 23.1% 3/13
3 12 15.0% 58.3% 7/12
4 8 10.0% 62.5% 5/8
5 7 8.8% 14.3% 1/7
6 7 8.8% 28.6% 2/7
7 6 7.5% 50.0% 3/6
8 5 6.2% 60.0% 3/5
9 3 3.8% 66.7% 2/3
10 9 11.2% 55.6% 5/9
8 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 3 37.5% 66.7% 2/3
2 2 25.0% 50.0% 1/2
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 12.5% 0.0% 0/1
7 1 12.5% 100.0% 1/1
8 1 12.5% 0.0% 0/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
26 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 2 7.7% 50.0% 1/2
2 4 15.4% 50.0% 2/4
3 3 11.5% 66.7% 2/3
4 1 3.8% 100.0% 1/1
5 1 3.8% 0.0% 0/1
6 1 3.8% 100.0% 1/1
7 1 3.8% 100.0% 1/1
8 2 7.7% 0.0% 0/2
9 7 26.9% 42.9% 3/7
10 4 15.4% 50.0% 2/4
20 ігор за дон · частки рахуються від них
1 1 5.0% 100.0% 1/1
2 3 15.0% 0.0% 0/3
3 1 5.0% 100.0% 1/1
4 2 10.0% 100.0% 2/2
5 1 5.0% 100.0% 1/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 6 30.0% 16.7% 1/6
8 3 15.0% 66.7% 2/3
9 2 10.0% 50.0% 1/2
10 1 5.0% 0.0% 0/1

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

2026 рік
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.