Пила

183 гри за 2026 рік · 421 загалом · остання гра 28 жов 2026
12 турнірів ·2× переможець· найближчий — Hollywood Cup 2026, 6 лис
Los Angeles, CA, USA · домашній клуб — LA MafClub
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · клубні й турнірні разом

Зараз БулоВибірка
Win-rate 33.3% (2/6) 42.3% (11/26) 6 ігор · мало
Доп/гру 0.75 за 6 ігор 0.63 за 26 ігор 6 ігор · мало
Мирний 25.0% (1/4) 45.0% (9/20) 4 гри · мало
Шериф — 33.3% (1/3) 0 ігор
Мафія 50.0% (1/2) 0.0% (0/1) 2 гри · мало
Дон — 50.0% (1/2) 0 ігор

Порожня стрілка — менше 15 ігор у вікні, напрямок поки випадковий

= — стабільно: зсув не більше 5 п.п. (доп — 0.05), від 30 ігор у вікні — не більше 3 п.п. (0.03)

Підсумки періоду

2026 рік · клубні й турнірні разом
Ігор 183 клубні 112 · турнірні 71
Win-rate 50.8% 93/183
Бали 640.38 з них 174.38 допами · штраф віднято Середній доп: 0.95
ПУ · перший убитий 16
Середній ЛХ 0.88 16 ПУ
Штрафи 1.50

Win-rate за місяцями

2026 рік вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мирний 53.3% 65/122
мафія 48.3% 14/29
шериф 45.0% 9/20
дон 41.7% 5/12

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 122 66.7%
мафія 29 15.8%
шериф 20 10.9%
дон 12 6.6%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 12 турнірів →

Найближчі турніри

гравець заявлений
6–9 лис триває зараз Hollywood Cup 2026 AML · Лос-Анджелес особистий залік

Нагороди

подіуми та номінації

Підсумки за турнірами

Турнірів 12 160 ігор
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 2 1–3 місця
Найкраще місце 1 з 11 LA MafClub Minicup 3
У середньому топ-54.9% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2026 6 0 1 з 11
2025 5 0 4 з 26
2024 1 0 9 з 10

Останні турніри

7 з 10 топ-70.0%
НЕ Джентельменс Cup 25–26 липня 2026 · AML · Лос-Анджелес ігор 16 · перемог 8 · бали 49.50 · допи +9.50 · штраф — · ПУ —
—
MAF Marathon 2026 16–17 травня 2026 · AML · Лос-Анджелес ігор 13 · перемог 7 · бали 46.00 · допи +12.00 · штраф — · ПУ 1
1 з 10 перемога
MafClub LA Spring Minicup 2026 19 квітня 2026 · AML · Лос-Анджелес ігор 10 · перемог 7 · бали 44.50 · допи +13.50 · штраф — · ПУ —
18 з 40 топ-45.0%
Wild Wild West 20–22 лютого 2026 · AML · Лос-Анджелес ігор 12 · перемог 4 · бали 38.00 · допи +14.00 · штраф — · ПУ 1

Особисті рекорди

Серія перемог
8 ігор
Без штрафу поспіль
182 гри
Найкращий місяць
березень 2026 — 61.5% (16/26)
Максимум допів за гру
+3.50 · №28862
Найбільший штраф
−1.50 · №29334

Активність

44 ігрові дні, з них 10 турнірних · грає 1 тиждень поспіль
менше ігор більше турнірний день

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
183 гри · частки рахуються від них
1 19 10.4% 31.6% 6/19
2 12 6.6% 58.3% 7/12
3 19 10.4% 68.4% 13/19
4 23 12.6% 39.1% 9/23
5 15 8.2% 66.7% 10/15
6 22 12.0% 59.1% 13/22
7 21 11.5% 33.3% 7/21
8 19 10.4% 42.1% 8/19
9 20 10.9% 65.0% 13/20
10 13 7.1% 53.8% 7/13
122 гри за мирний · частки рахуються від них
1 14 11.5% 35.7% 5/14
2 9 7.4% 66.7% 6/9
3 16 13.1% 62.5% 10/16
4 18 14.8% 44.4% 8/18
5 10 8.2% 70.0% 7/10
6 12 9.8% 66.7% 8/12
7 11 9.0% 36.4% 4/11
8 11 9.0% 45.5% 5/11
9 13 10.7% 53.8% 7/13
10 8 6.6% 62.5% 5/8
20 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 2 10.0% 0.0% 0/2
2 1 5.0% 0.0% 0/1
3 1 5.0% 100.0% 1/1
4 3 15.0% 33.3% 1/3
5 3 15.0% 100.0% 3/3
6 2 10.0% 0.0% 0/2
7 1 5.0% 0.0% 0/1
8 2 10.0% 50.0% 1/2
9 1 5.0% 100.0% 1/1
10 4 20.0% 50.0% 2/4
29 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 2 6.9% 50.0% 1/2
2 2 6.9% 50.0% 1/2
3 2 6.9% 100.0% 2/2
4 2 6.9% 0.0% 0/2
5 2 6.9% 0.0% 0/2
6 6 20.7% 83.3% 5/6
7 4 13.8% 25.0% 1/4
8 3 10.3% 0.0% 0/3
9 5 17.2% 80.0% 4/5
10 1 3.4% 0.0% 0/1
12 ігор за дон · частки рахуються від них
1 1 8.3% 0.0% 0/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 2 16.7% 0.0% 0/2
7 5 41.7% 40.0% 2/5
8 3 25.0% 66.7% 2/3
9 1 8.3% 100.0% 1/1
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

2026 рік
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.