ЯзычникЪ

31 гра за 2026 рік · 97 загалом · остання гра 20 вер 2026
Glendale, CA, USA · домашній клуб — LA Familia MafClub
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · клубні й турнірні разом

Зараз БулоВибірка
Win-rate 100.0% (1/1) 50.0% (4/8) 1 гра · мало
Доп/гру 0.00 за 1 гру 0.50 за 8 ігор 1 гра · мало
Мирний 100.0% (1/1) 100.0% (1/1) 1 гра · мало
Шериф — 100.0% (2/2) 0 ігор
Мафія — 25.0% (1/4) 0 ігор
Дон — 0.0% (0/1) 0 ігор

Порожня стрілка — менше 15 ігор у вікні, напрямок поки випадковий

= — стабільно: зсув не більше 5 п.п. (доп — 0.05), від 30 ігор у вікні — не більше 3 п.п. (0.03)

Підсумки періоду

2026 рік · клубні й турнірні разом
Ігор 31
Win-rate 45.2% 14/31
Бали 81.50 з них 8.50 допами Середній доп: 0.27
ПУ · перший убитий 3
Середній ЛХ 0.33 3 ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за місяцями

2026 рік вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
шериф 66.7% 2/3
мирний 52.4% 11/21
мафія 16.7% 1/6
дон 0.0% 0/1

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 21 67.7%
мафія 6 19.4%
шериф 3 9.7%
дон 1 3.2%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 2 турніри →

Підсумки за турнірами

Турнірів 2 20 ігор
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце 11 з 12 LA Familia Winter Cup
У середньому топ-91.1% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2024 2 0 11 з 12

Останні турніри

11 з 12 топ-91.7%
LA Familia Winter Cup 14 грудня 2024 · AML · Лос-Анджелес ігор 10 · перемог 5 · бали 26.00 · допи +1.00 · штраф — · ПУ —
19 з 21 топ-90.5%
Rookie Cup 2024 20–21 липня 2024 · AML · Сан-Дієго ігор 10 · перемог 3 · бали 18.00 · допи +0.50 · штраф −1.50 · ПУ —

Особисті рекорди

Серія перемог
4 гри
Без штрафу поспіль
31 гра
Максимум допів за гру
+2.00 · №26685

Активність

14 ігрових днів
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
31 гра · частки рахуються від них
1 4 12.9% 50.0% 2/4
2 3 9.7% 33.3% 1/3
3 6 19.4% 50.0% 3/6
4 3 9.7% 33.3% 1/3
5 2 6.5% 0.0% 0/2
6 2 6.5% 100.0% 2/2
7 2 6.5% 0.0% 0/2
8 4 12.9% 50.0% 2/4
9 3 9.7% 100.0% 3/3
10 2 6.5% 0.0% 0/2
21 гра за мирний · частки рахуються від них
1 3 14.3% 66.7% 2/3
2 2 9.5% 50.0% 1/2
3 4 19.0% 50.0% 2/4
4 3 14.3% 33.3% 1/3
5 1 4.8% 0.0% 0/1
6 1 4.8% 100.0% 1/1
7 1 4.8% 0.0% 0/1
8 3 14.3% 66.7% 2/3
9 2 9.5% 100.0% 2/2
10 1 4.8% 0.0% 0/1
3 гри за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 33.3% 100.0% 1/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 33.3% 100.0% 1/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 33.3% 0.0% 0/1
6 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 1 16.7% 0.0% 0/1
2 1 16.7% 0.0% 0/1
3 1 16.7% 0.0% 0/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 16.7% 0.0% 0/1
8 1 16.7% 0.0% 0/1
9 1 16.7% 100.0% 1/1
10 0 0.0% — жодного разу
1 гра за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 100.0% 0.0% 0/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

2026 рік
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.