Golkeeper

59 ігор за 2026 рік · 98 загалом ·клубні ігри · остання гра 23 вер 2026
Los Angeles, CA, USA · домашній клуб — LA MafClub
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду

Зараз БулоВибірка
Win-rate 45.5% (5/11) 62.1% (18/29) 11 ігор · мало
Доп/гру 0.36 за 11 ігор 1.10 за 29 ігор 11 ігор · мало
Мирний 71.4% (5/7) 52.6% (10/19) 7 ігор · мало
Шериф — 60.0% (3/5) 0 ігор
Мафія 0.0% (0/3) 100.0% (5/5) 3 гри · мало
Дон 0.0% (0/1) — 1 гра · мало

Порожня стрілка — менше 15 ігор у вікні, напрямок поки випадковий

= — стабільно: зсув не більше 5 п.п. (доп — 0.05), від 30 ігор у вікні — не більше 3 п.п. (0.03)

Підсумки періоду

2026 рік
Ігор 59
Win-rate 54.2% 32/59
Бали 197.00 з них 43.50 допами · штраф віднято Середній доп: 0.74
ПУ · перший убитий 12
Середній ЛХ 1.25 12 ПУ
Штрафи 1.50

Win-rate за місяцями

2026 рік вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мирний 59.5% 22/37
мафія 54.5% 6/11
шериф 44.4% 4/9
дон 0.0% 0/2

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 37 62.7%
мафія 11 18.6%
шериф 9 15.3%
дон 2 3.4%

Особисті рекорди

Серія перемог
6 ігор
Без штрафу поспіль
56 ігор
Максимум допів за гру
+3.50 · №28406
Найбільший штраф
−1.50 · №26055
ЛХ 3/3
1 гра

Активність

27 ігрових днів
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
59 ігор · частки рахуються від них
1 1 1.7% 100.0% 1/1
2 5 8.5% 80.0% 4/5
3 3 5.1% 100.0% 3/3
4 2 3.4% 0.0% 0/2
5 12 20.3% 58.3% 7/12
6 16 27.1% 43.8% 7/16
7 11 18.6% 36.4% 4/11
8 4 6.8% 50.0% 2/4
9 3 5.1% 100.0% 3/3
10 2 3.4% 50.0% 1/2
37 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 1 2.7% 100.0% 1/1
2 1 2.7% 100.0% 1/1
3 2 5.4% 100.0% 2/2
4 2 5.4% 0.0% 0/2
5 10 27.0% 60.0% 6/10
6 7 18.9% 57.1% 4/7
7 7 18.9% 42.9% 3/7
8 3 8.1% 33.3% 1/3
9 3 8.1% 100.0% 3/3
10 1 2.7% 100.0% 1/1
9 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 2 22.2% 50.0% 1/2
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 5 55.6% 40.0% 2/5
7 1 11.1% 0.0% 0/1
8 1 11.1% 100.0% 1/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
11 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 2 18.2% 100.0% 2/2
3 1 9.1% 100.0% 1/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 2 18.2% 50.0% 1/2
6 3 27.3% 33.3% 1/3
7 3 27.3% 33.3% 1/3
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
2 гри за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 50.0% 0.0% 0/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 50.0% 0.0% 0/1

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

2026 рік
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.