Образцовый Гражданин

268 ігор за 2026 рік · 828 загалом · остання гра 26 жов 2026
22 турніри ·1× переможець· найближчий — Hollywood Cup 2026, 6 лис
Los Angeles, CA, USA · домашній клуб — LA Familia MafClub
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · клубні й турнірні разом

Зараз БулоВибірка
Win-rate 53.8% (7/13) 31.0% (9/29) 13 ігор · мало
Доп/гру 0.46 за 13 ігор 0.78 за 29 ігор 13 ігор · мало
Мирний 55.6% (5/9) 31.3% (5/16) 9 ігор · мало
Шериф 100.0% (2/2) 50.0% (2/4) 2 гри · мало
Мафія 0.0% (0/2) 25.0% (2/8) 2 гри · мало
Дон — 0.0% (0/1) 0 ігор

Порожня стрілка — менше 15 ігор у вікні, напрямок поки випадковий

= — стабільно: зсув не більше 5 п.п. (доп — 0.05), від 30 ігор у вікні — не більше 3 п.п. (0.03)

Підсумки періоду

2026 рік · клубні й турнірні разом
Ігор 268 клубні 184 · турнірні 84
Win-rate 44.4% 119/268
Бали 827.88 з них 203.38 допами · штраф віднято Середній доп: 0.76
ПУ · перший убитий 24
Середній ЛХ 1.17 24 ПУ
Штрафи 7.50

Win-rate за місяцями

2026 рік вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
шериф 65.2% 15/23
мирний 45.3% 72/159
дон 37.9% 11/29
мафія 36.8% 21/57

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 159 59.3%
мафія 57 21.3%
дон 29 10.8%
шериф 23 8.6%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 22 турніри →

Найближчі турніри

гравець заявлений
6–9 лис триває зараз Hollywood Cup 2026 AML · Лос-Анджелес особистий залік

Нагороди

подіуми та номінації
1 1× переможець LA Familia Winter Cup
2 1× друге місце Orange Tournament 2
3 1× третє місце LA MafClub Minicup 2

Підсумки за турнірами

Турнірів 22 224 гри
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 3 1–3 місця
Найкраще місце 1 з 12 LA Familia Winter Cup
У середньому топ-58.2% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2026 8 0 4 з 11
2025 13 0 2 з 12
2024 1 0 1 з 12

Останні турніри

8 з 12 топ-66.7%
Golden Rain Cup 25–26 жовтня 2026 · AML · Лос-Анджелес ігор 10 · перемог 5 · бали 26.50 · допи +3.00 · штраф −1.50 · ПУ 1
4 з 11 топ-36.4%
G.O.A.T 23 серпня 2026 · AML · Ірвайн ігор 11 · перемог 4 · бали 31.50 · допи +8.50 · штраф — · ПУ 4
—
MAF Marathon 2026 16–17 травня 2026 · AML · Лос-Анджелес ігор 13 · перемог 6 · бали 41.50 · допи +10.50 · штраф — · ПУ 1
9 з 10 топ-90.0%
MafClub LA Spring Minicup 2026 19 квітня 2026 · AML · Лос-Анджелес ігор 10 · перемог 3 · бали 28.00 · допи +9.00 · штраф — · ПУ 2

Особисті рекорди

Серія перемог
7 ігор
Без штрафу поспіль
119 ігор
Найкращий місяць
січень 2026 — 54.4% (37/68)
Максимум допів за гру
+3.75 · LA MafClub 2025 Finals
Найбільший штраф
−1.50 · Golden Rain Cup

Активність

70 ігрових днів, з них 10 турнірних · грає 2 тижні поспіль
менше ігор більше турнірний день

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
268 ігор · частки рахуються від них
1 33 12.3% 51.5% 17/33
2 28 10.4% 50.0% 14/28
3 27 10.1% 37.0% 10/27
4 24 9.0% 33.3% 8/24
5 22 8.2% 40.9% 9/22
6 29 10.8% 37.9% 11/29
7 27 10.1% 55.6% 15/27
8 26 9.7% 42.3% 11/26
9 26 9.7% 42.3% 11/26
10 26 9.7% 50.0% 13/26
159 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 23 14.5% 47.8% 11/23
2 13 8.2% 46.2% 6/13
3 19 11.9% 36.8% 7/19
4 14 8.8% 35.7% 5/14
5 15 9.4% 46.7% 7/15
6 13 8.2% 30.8% 4/13
7 16 10.1% 68.8% 11/16
8 12 7.5% 41.7% 5/12
9 14 8.8% 57.1% 8/14
10 20 12.6% 40.0% 8/20
23 гри за шериф · частки рахуються від них
1 2 8.7% 0.0% 0/2
2 5 21.7% 80.0% 4/5
3 2 8.7% 100.0% 2/2
4 1 4.3% 100.0% 1/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 3 13.0% 100.0% 3/3
7 3 13.0% 33.3% 1/3
8 2 8.7% 50.0% 1/2
9 3 13.0% 33.3% 1/3
10 2 8.7% 100.0% 2/2
57 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 8 14.0% 75.0% 6/8
2 5 8.8% 40.0% 2/5
3 3 5.3% 33.3% 1/3
4 5 8.8% 20.0% 1/5
5 5 8.8% 40.0% 2/5
6 9 15.8% 11.1% 1/9
7 5 8.8% 20.0% 1/5
8 9 15.8% 44.4% 4/9
9 7 12.3% 28.6% 2/7
10 1 1.8% 100.0% 1/1
29 ігор за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 5 17.2% 40.0% 2/5
3 3 10.3% 0.0% 0/3
4 4 13.8% 25.0% 1/4
5 2 6.9% 0.0% 0/2
6 4 13.8% 75.0% 3/4
7 3 10.3% 66.7% 2/3
8 3 10.3% 33.3% 1/3
9 2 6.9% 0.0% 0/2
10 3 10.3% 66.7% 2/3

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

2026 рік
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.