Hannah

120 ігор за 2026 рік · 144 загалом · остання гра 28 жов 2026
Irvine, CA, USA · домашній клуб — Orange County MafClub
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · клубні й турнірні разом

Зараз БулоВибірка
Win-rate 60.0% (9/15) 43.6% (17/39) 15 ігор
Доп/гру 0.33 за 15 ігор 0.41 за 39 ігор 15 ігор
Мирний 54.5% (6/11) 45.5% (10/22) 11 ігор · мало
Шериф — 25.0% (1/4) 0 ігор
Мафія 66.7% (2/3) 60.0% (6/10) 3 гри · мало
Дон 100.0% (1/1) 0.0% (0/3) 1 гра · мало

Порожня стрілка — менше 15 ігор у вікні, напрямок поки випадковий

= — стабільно: зсув не більше 5 п.п. (доп — 0.05), від 30 ігор у вікні — не більше 3 п.п. (0.03)

Підсумки періоду

2026 рік · клубні й турнірні разом
Ігор 120 клубні 87 · турнірні 33
Win-rate 54.2% 65/120
Бали 373.00 з них 55.00 допами · штраф віднято Середній доп: 0.46
ПУ · перший убитий 8
Середній ЛХ 1.38 8 ПУ
Штрафи 1.50

Win-rate за місяцями

2026 рік вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мафія 61.5% 16/26
мирний 54.4% 37/68
шериф 46.2% 6/13
дон 46.2% 6/13

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 68 56.7%
мафія 26 21.7%
шериф 13 10.8%
дон 13 10.8%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 3 турніри →

Підсумки за турнірами

Турнірів 3 33 гри
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце 5 з 10 OC Tournament 2
У середньому топ-77.3% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2026 3 0 5 з 10

Останні турніри

10 з 11 топ-90.9%
LA Ladies Cup 14–16 серпня 2026 · AML · Лос-Анджелес ігор 13 · перемог 5 · бали 32.50 · допи +3.00 · штраф — · ПУ —
5 з 10 топ-50.0%
OC Tournament 2 14 червня 2026 · AML · Ірвайн ігор 10 · перемог 5 · бали 29.50 · допи +4.50 · штраф — · ПУ —
10 з 11 топ-90.9%
Orange Tournament #1 2026 14 березня 2026 · AML · Ірвайн ігор 10 · перемог 5 · бали 29.00 · допи +4.00 · штраф — · ПУ —

Особисті рекорди

Серія перемог
6 ігор
Без штрафу поспіль
76 ігор
Найкращий місяць
березень 2026 — 73.7% (14/19)
Максимум допів за гру
+3.00 · №28341
Найбільший штраф
−1.50 · №27136
ЛХ 3/3
1 гра

Активність

32 ігрові дні, з них 5 турнірних · грає 1 тиждень поспіль
менше ігор більше турнірний день

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
120 ігор · частки рахуються від них
1 10 8.3% 20.0% 2/10
2 11 9.2% 72.7% 8/11
3 10 8.3% 80.0% 8/10
4 15 12.5% 66.7% 10/15
5 8 6.7% 50.0% 4/8
6 18 15.0% 50.0% 9/18
7 14 11.7% 57.1% 8/14
8 10 8.3% 50.0% 5/10
9 15 12.5% 46.7% 7/15
10 9 7.5% 44.4% 4/9
68 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 7 10.3% 14.3% 1/7
2 8 11.8% 75.0% 6/8
3 6 8.8% 83.3% 5/6
4 7 10.3% 57.1% 4/7
5 4 5.9% 25.0% 1/4
6 11 16.2% 54.5% 6/11
7 10 14.7% 70.0% 7/10
8 4 5.9% 50.0% 2/4
9 5 7.4% 40.0% 2/5
10 6 8.8% 50.0% 3/6
13 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 1 7.7% 0.0% 0/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 3 23.1% 66.7% 2/3
5 2 15.4% 100.0% 2/2
6 1 7.7% 100.0% 1/1
7 2 15.4% 0.0% 0/2
8 1 7.7% 0.0% 0/1
9 2 15.4% 0.0% 0/2
10 1 7.7% 100.0% 1/1
26 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 1 3.8% 0.0% 0/1
2 3 11.5% 66.7% 2/3
3 4 15.4% 75.0% 3/4
4 5 19.2% 80.0% 4/5
5 0 0.0% — жодного разу
6 5 19.2% 40.0% 2/5
7 1 3.8% 100.0% 1/1
8 3 11.5% 66.7% 2/3
9 3 11.5% 66.7% 2/3
10 1 3.8% 0.0% 0/1
13 ігор за дон · частки рахуються від них
1 1 7.7% 100.0% 1/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 2 15.4% 50.0% 1/2
6 1 7.7% 0.0% 0/1
7 1 7.7% 0.0% 0/1
8 2 15.4% 50.0% 1/2
9 5 38.5% 60.0% 3/5
10 1 7.7% 0.0% 0/1

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

2026 рік
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.