Scorpion

81 гра за 2026 рік · 152 загалом ·клубні ігри · остання гра 9 жов 2026
Los Angeles, CA, USA · домашній клуб — MafClub Global
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду

Зараз БулоВибірка
Win-rate 66.7% (2/3) 47.6% (10/21) 3 гри · мало
Доп/гру 1.33 за 3 гри 0.81 за 21 гру 3 гри · мало
Мирний 100.0% (2/2) 47.4% (9/19) 2 гри · мало
Шериф 0.0% (0/1) 100.0% (1/1) 1 гра · мало
Дон — 0.0% (0/1) 0 ігор

Порожня стрілка — менше 15 ігор у вікні, напрямок поки випадковий

= — стабільно: зсув не більше 5 п.п. (доп — 0.05), від 30 ігор у вікні — не більше 3 п.п. (0.03)

Підсумки періоду

2026 рік
Ігор 81
Win-rate 48.1% 39/81
Бали 268.00 з них 71.50 допами · штраф віднято Середній доп: 0.88
ПУ · перший убитий 10
Середній ЛХ 1.10 10 ПУ
Штрафи 1.50

Win-rate за місяцями

2026 рік вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мафія 60.0% 3/5
мирний 48.5% 33/68
шериф 40.0% 2/5
дон 33.3% 1/3

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 68 84.0%
шериф 5 6.2%
мафія 5 6.2%
дон 3 3.7%

Особисті рекорди

Серія перемог
5 ігор
Без штрафу поспіль
54 гри
Найкращий місяць
березень 2026 — 40.0% (6/15)
Максимум допів за гру
+3.00 · №27970
Найбільший штраф
−1.50 · №26936

Активність

47 ігрових днів
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
81 гра · частки рахуються від них
1 1 1.2% 0.0% 0/1
2 5 6.2% 40.0% 2/5
3 5 6.2% 40.0% 2/5
4 4 4.9% 50.0% 2/4
5 17 21.0% 70.6% 12/17
6 14 17.3% 42.9% 6/14
7 10 12.3% 40.0% 4/10
8 6 7.4% 33.3% 2/6
9 10 12.3% 40.0% 4/10
10 9 11.1% 55.6% 5/9
68 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 1 1.5% 0.0% 0/1
2 5 7.4% 40.0% 2/5
3 5 7.4% 40.0% 2/5
4 4 5.9% 50.0% 2/4
5 15 22.1% 66.7% 10/15
6 13 19.1% 46.2% 6/13
7 9 13.2% 44.4% 4/9
8 4 5.9% 50.0% 2/4
9 7 10.3% 42.9% 3/7
10 5 7.4% 40.0% 2/5
5 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 20.0% 100.0% 1/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 2 40.0% 0.0% 0/2
9 2 40.0% 50.0% 1/2
10 0 0.0% — жодного разу
5 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 20.0% 100.0% 1/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 20.0% 0.0% 0/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 20.0% 0.0% 0/1
10 2 40.0% 100.0% 2/2
3 гри за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 33.3% 0.0% 0/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 2 66.7% 50.0% 1/2

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

2026 рік
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.