Narcis

91 гра за 2026 рік · 94 загалом ·клубні ігри · остання гра 24 жов 2026
Los Angeles, CA, USA · домашній клуб — LA MafClub
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду

Зараз БулоВибірка
Win-rate 28.6% (6/21) 42.4% (14/33) 21 гра
Доп/гру 0.21 за 21 гру -0.02 за 33 гри 21 гра
Мирний 36.4% (4/11) 56.3% (9/16) 11 ігор · мало
Шериф 20.0% (1/5) 33.3% (1/3) 5 ігор · мало
Мафія 33.3% (1/3) 25.0% (2/8) 3 гри · мало
Дон 0.0% (0/2) 33.3% (2/6) 2 гри · мало

Порожня стрілка — менше 15 ігор у вікні, напрямок поки випадковий

= — стабільно: зсув не більше 5 п.п. (доп — 0.05), від 30 ігор у вікні — не більше 3 п.п. (0.03)

Підсумки періоду

2026 рік
Ігор 91
Win-rate 50.5% 46/91
Бали 240.50 з них 14.50 допами · штраф віднято Середній доп: 0.16
ПУ · перший убитий 3
Середній ЛХ 1.00 3 ПУ
Штрафи 3.00

Win-rate за місяцями

2026 рік вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мирний 57.8% 26/45
мафія 50.0% 13/26
дон 41.7% 5/12
шериф 25.0% 2/8

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 45 49.5%
мафія 26 28.6%
дон 12 13.2%
шериф 8 8.8%

Особисті рекорди

Серія перемог
6 ігор
Без штрафу поспіль
58 ігор
Найкращий місяць
серпень 2026 — 26.7% (4/15)
Максимум допів за гру
+2.00 · №27137
Найбільший штраф
−1.50 · №28978

Активність

34 ігрові дні
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
91 гра · частки рахуються від них
1 15 16.5% 53.3% 8/15
2 11 12.1% 63.6% 7/11
3 0 0.0% — жодного разу
4 13 14.3% 53.8% 7/13
5 13 14.3% 46.2% 6/13
6 10 11.0% 60.0% 6/10
7 7 7.7% 0.0% 0/7
8 6 6.6% 50.0% 3/6
9 10 11.0% 60.0% 6/10
10 6 6.6% 50.0% 3/6
45 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 7 15.6% 42.9% 3/7
2 6 13.3% 100.0% 6/6
3 0 0.0% — жодного разу
4 7 15.6% 42.9% 3/7
5 6 13.3% 33.3% 2/6
6 5 11.1% 80.0% 4/5
7 0 0.0% — жодного разу
8 5 11.1% 40.0% 2/5
9 6 13.3% 50.0% 3/6
10 3 6.7% 100.0% 3/3
8 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 2 25.0% 50.0% 1/2
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 12.5% 0.0% 0/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 2 25.0% 0.0% 0/2
8 0 0.0% — жодного разу
9 2 25.0% 50.0% 1/2
10 1 12.5% 0.0% 0/1
26 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 4 15.4% 75.0% 3/4
2 4 15.4% 25.0% 1/4
3 0 0.0% — жодного разу
4 3 11.5% 66.7% 2/3
5 5 19.2% 60.0% 3/5
6 2 7.7% 50.0% 1/2
7 4 15.4% 0.0% 0/4
8 1 3.8% 100.0% 1/1
9 2 7.7% 100.0% 2/2
10 1 3.8% 0.0% 0/1
12 ігор за дон · частки рахуються від них
1 2 16.7% 50.0% 1/2
2 1 8.3% 0.0% 0/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 3 25.0% 66.7% 2/3
5 1 8.3% 100.0% 1/1
6 3 25.0% 33.3% 1/3
7 1 8.3% 0.0% 0/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 8.3% 0.0% 0/1

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

2026 рік
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.