Luso

133 гри за 2026 рік · 264 загалом · остання гра 28 жов 2026
4 турніри ·1× переможець· найближчий — Hollywood Cup 2026, 6 лис
Los Angeles, CA, USA · домашній клуб — LA MafClub
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · клубні й турнірні разом

Зараз БулоВибірка
Win-rate 50.0% (14/28) 64.7% (11/17) 28 ігор
Доп/гру 0.88 за 28 ігор 0.47 за 17 ігор 28 ігор
Мирний 46.7% (7/15) 90.0% (9/10) 15 ігор
Шериф 75.0% (3/4) 0.0% (0/1) 4 гри · мало
Мафія 60.0% (3/5) 25.0% (1/4) 5 ігор · мало
Дон 25.0% (1/4) 50.0% (1/2) 4 гри · мало

Порожня стрілка — менше 15 ігор у вікні, напрямок поки випадковий

= — стабільно: зсув не більше 5 п.п. (доп — 0.05), від 30 ігор у вікні — не більше 3 п.п. (0.03)

Підсумки періоду

2026 рік · клубні й турнірні разом
Ігор 133 клубні 108 · турнірні 25
Win-rate 54.9% 73/133
Бали 448.00 з них 96.00 допами Середній доп: 0.72
ПУ · перший убитий 11
Середній ЛХ 1.09 11 ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за місяцями

2026 рік вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
шериф 58.3% 7/12
мирний 57.4% 39/68
мафія 51.4% 19/37
дон 50.0% 8/16

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 68 51.1%
мафія 37 27.8%
дон 16 12.0%
шериф 12 9.0%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 4 турніри →

Найближчі турніри

гравець заявлений
6–9 лис триває зараз Hollywood Cup 2026 AML · Лос-Анджелес особистий залік

Нагороди

подіуми та номінації
1 1× переможець LA MafClub Minicup 2

Підсумки за турнірами

Турнірів 4 45 ігор
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 1 1–3 місця
Найкраще місце 1 з 10 LA MafClub Minicup 2
У середньому топ-32.5% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2026 2 0 19 з 40
2025 2 0 1 з 10

Останні турніри

—
MAF Marathon 2026 16–17 травня 2026 · AML · Лос-Анджелес ігор 13 · перемог 9 · бали 49.50 · допи +9.50 · штраф — · ПУ 2
19 з 40 топ-47.5%
Wild Wild West 20–22 лютого 2026 · AML · Лос-Анджелес ігор 12 · перемог 5 · бали 38.00 · допи +11.00 · штраф — · ПУ 1
4 з 10 топ-40.0%
LA MafClub Winner Cup 14 грудня 2025 · AML · Лос-Анджелес ігор 10 · перемог 6 · бали 34.50 · допи +6.50 · штраф — · ПУ 1
1 з 10 перемога
LA MafClub Minicup 2 23 листопада 2025 · AML · Лос-Анджелес ігор 10 · перемог 8 · бали 41.50 · допи +9.00 · штраф −1.50 · ПУ 1

Особисті рекорди

Серія перемог
7 ігор
Без штрафу поспіль
133 гри
Найкращий місяць
травень 2026 — 57.5% (23/40)
Максимум допів за гру
+3.50 · №28977

Активність

39 ігрових днів, з них 5 турнірних · грає 1 тиждень поспіль
менше ігор більше турнірний день

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
133 гри · частки рахуються від них
1 11 8.3% 81.8% 9/11
2 16 12.0% 43.8% 7/16
3 21 15.8% 57.1% 12/21
4 17 12.8% 52.9% 9/17
5 16 12.0% 75.0% 12/16
6 20 15.0% 35.0% 7/20
7 11 8.3% 63.6% 7/11
8 7 5.3% 42.9% 3/7
9 8 6.0% 50.0% 4/8
10 6 4.5% 50.0% 3/6
68 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 7 10.3% 85.7% 6/7
2 8 11.8% 37.5% 3/8
3 10 14.7% 60.0% 6/10
4 10 14.7% 50.0% 5/10
5 10 14.7% 70.0% 7/10
6 10 14.7% 50.0% 5/10
7 4 5.9% 50.0% 2/4
8 1 1.5% 0.0% 0/1
9 2 2.9% 100.0% 2/2
10 6 8.8% 50.0% 3/6
12 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 2 16.7% 100.0% 2/2
2 0 0.0% — жодного разу
3 4 33.3% 50.0% 2/4
4 1 8.3% 100.0% 1/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 8.3% 0.0% 0/1
7 2 16.7% 50.0% 1/2
8 1 8.3% 0.0% 0/1
9 1 8.3% 100.0% 1/1
10 0 0.0% — жодного разу
37 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 2 5.4% 50.0% 1/2
2 8 21.6% 50.0% 4/8
3 3 8.1% 33.3% 1/3
4 4 10.8% 50.0% 2/4
5 3 8.1% 100.0% 3/3
6 7 18.9% 28.6% 2/7
7 4 10.8% 75.0% 3/4
8 4 10.8% 75.0% 3/4
9 2 5.4% 0.0% 0/2
10 0 0.0% — жодного разу
16 ігор за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 4 25.0% 75.0% 3/4
4 2 12.5% 50.0% 1/2
5 3 18.8% 66.7% 2/3
6 2 12.5% 0.0% 0/2
7 1 6.2% 100.0% 1/1
8 1 6.2% 0.0% 0/1
9 3 18.8% 33.3% 1/3
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

2026 рік
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.