Sonia Sonechka

206 ігор за 2026 рік · 426 загалом · остання гра 4 лис 2026
10 турнірів · найближчий — Hollywood Cup 2026, 6 лис
Los Angeles, CA, USA · домашній клуб — LA MafClub
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · клубні й турнірні разом

Зараз БулоВибірка
Win-rate 35.3% (6/17) 37.7% (20/53) 17 ігор
Доп/гру 0.44 за 17 ігор 0.34 за 53 гри 17 ігор
Мирний 40.0% (4/10) 42.4% (14/33) 10 ігор · мало
Шериф 33.3% (1/3) 60.0% (3/5) 3 гри · мало
Мафія 25.0% (1/4) 27.3% (3/11) 4 гри · мало
Дон — 0.0% (0/4) 0 ігор

Порожня стрілка — менше 15 ігор у вікні, напрямок поки випадковий

= — стабільно: зсув не більше 5 п.п. (доп — 0.05), від 30 ігор у вікні — не більше 3 п.п. (0.03)

Підсумки періоду

2026 рік · клубні й турнірні разом
Ігор 206 клубні 135 · турнірні 71
Win-rate 44.7% 92/206
Бали 604.50 з них 116.75 допами · штраф віднято Середній доп: 0.57
ПУ · перший убитий 8
Середній ЛХ 1.25 8 ПУ
Штрафи 3.00

Win-rate за місяцями

2026 рік вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
дон 50.0% 11/22
мирний 46.6% 54/116
шериф 40.0% 6/15
мафія 39.6% 21/53

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 116 56.3%
мафія 53 25.7%
дон 22 10.7%
шериф 15 7.3%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 10 турнірів →

Найближчі турніри

гравець заявлений
6–9 лис триває зараз Hollywood Cup 2026 AML · Лос-Анджелес особистий залік

Нагороди

подіуми та номінації
2 1× друге місце LA MafClub Winner Cup

Підсумки за турнірами

Турнірів 10 116 ігор
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 1 1–3 місця
Найкраще місце 2 з 10 LA MafClub Winner Cup
У середньому топ-55.9% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2026 6 0 5 з 10
2025 3 0 2 з 10
2024 1 0 —

Останні турніри

8 з 20 топ-40.0%
LA LA Land 10–12 липня 2026 · AML · Лос-Анджелес ігор 16 · перемог 8 · бали 51.75 · допи +9.25 · штраф — · ПУ —
—
MAF Marathon 2026 16–17 травня 2026 · AML · Лос-Анджелес ігор 13 · перемог 4 · бали 33.00 · допи +8.00 · штраф — · ПУ —
5 з 10 топ-50.0%
MafClub LA Spring Minicup 2026 19 квітня 2026 · AML · Лос-Анджелес ігор 10 · перемог 6 · бали 38.50 · допи +10.50 · штраф — · ПУ 1
29 з 40 топ-72.5%
Wild Wild West 20–22 лютого 2026 · AML · Лос-Анджелес ігор 12 · перемог 5 · бали 31.50 · допи +4.50 · штраф — · ПУ 1

Особисті рекорди

Серія перемог
10 ігор
Без штрафу поспіль
87 ігор
Найкращий місяць
січень 2026 — 59.4% (19/32)
Максимум допів за гру
+3.75 · LA MafClub 2025 Finals
Найбільший штраф
−1.50 · №28189
ЛХ 3/3
1 гра

Активність

77 ігрових днів, з них 11 турнірних · грає 2 тижні поспіль
менше ігор більше турнірний день

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
206 ігор · частки рахуються від них
1 10 4.9% 50.0% 5/10
2 18 8.7% 33.3% 6/18
3 14 6.8% 35.7% 5/14
4 32 15.5% 50.0% 16/32
5 41 19.9% 48.8% 20/41
6 23 11.2% 47.8% 11/23
7 21 10.2% 38.1% 8/21
8 22 10.7% 50.0% 11/22
9 16 7.8% 31.3% 5/16
10 9 4.4% 55.6% 5/9
116 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 7 6.0% 57.1% 4/7
2 9 7.8% 22.2% 2/9
3 6 5.2% 50.0% 3/6
4 17 14.7% 41.2% 7/17
5 26 22.4% 53.8% 14/26
6 14 12.1% 35.7% 5/14
7 10 8.6% 50.0% 5/10
8 13 11.2% 61.5% 8/13
9 9 7.8% 22.2% 2/9
10 5 4.3% 80.0% 4/5
15 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 6.7% 0.0% 0/1
4 2 13.3% 100.0% 2/2
5 5 33.3% 20.0% 1/5
6 0 0.0% — жодного разу
7 2 13.3% 0.0% 0/2
8 1 6.7% 100.0% 1/1
9 2 13.3% 100.0% 2/2
10 2 13.3% 0.0% 0/2
53 гри за мафія · частки рахуються від них
1 1 1.9% 0.0% 0/1
2 7 13.2% 42.9% 3/7
3 6 11.3% 33.3% 2/6
4 10 18.9% 40.0% 4/10
5 4 7.5% 75.0% 3/4
6 8 15.1% 75.0% 6/8
7 7 13.2% 14.3% 1/7
8 4 7.5% 0.0% 0/4
9 4 7.5% 25.0% 1/4
10 2 3.8% 50.0% 1/2
22 гри за дон · частки рахуються від них
1 2 9.1% 50.0% 1/2
2 2 9.1% 50.0% 1/2
3 1 4.5% 0.0% 0/1
4 3 13.6% 100.0% 3/3
5 6 27.3% 33.3% 2/6
6 1 4.5% 0.0% 0/1
7 2 9.1% 100.0% 2/2
8 4 18.2% 50.0% 2/4
9 1 4.5% 0.0% 0/1
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

2026 рік
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.