Phantom

450 ігор за 2026 рік · 807 загалом · остання гра 30 жов 2026
Los Angeles, CA, USA · домашній клуб — LA MafClub
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · клубні й турнірні разом

Зараз БулоВибірка
Win-rate 42.6% (20/47) 50.0% (67/134) 47 ігор
Доп/гру 0.88 за 47 ігор 0.47 за 134 гри 47 ігор
Мирний 42.9% (12/28) 47.7% (42/88) 28 ігор
Шериф 37.5% (3/8) 60.0% (3/5) 8 ігор · мало
Мафія 33.3% (2/6) 53.3% (16/30) 6 ігор · мало
Дон 60.0% (3/5) 54.5% (6/11) 5 ігор · мало

Порожня стрілка — менше 15 ігор у вікні, напрямок поки випадковий

= — стабільно: зсув не більше 5 п.п. (доп — 0.05), від 30 ігор у вікні — не більше 3 п.п. (0.03)

Підсумки періоду

2026 рік · клубні й турнірні разом
Ігор 450 клубні 332 · турнірні 118
Win-rate 46.9% 211/450
Бали 1365.20 з них 282.45 допами · штраф віднято Середній доп: 0.63
ПУ · перший убитий 37
Середній ЛХ 1.27 37 ПУ
Штрафи 6.00

Win-rate за місяцями

2026 рік вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
шериф 47.6% 20/42
мафія 46.9% 46/98
мирний 46.9% 127/271
дон 46.2% 18/39

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 271 60.2%
мафія 98 21.8%
шериф 42 9.3%
дон 39 8.7%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 14 турнірів →

Підсумки за турнірами

Турнірів 14 171 гра
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце 4 з 13 LA Familia Spring 2026 Minicup
У середньому топ-67.3% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2026 10 0 4 з 13
2025 4 0 7 з 12

Останні турніри

10 з 11 топ-90.9%
G.O.A.T 23 серпня 2026 · AML · Ірвайн ігор 11 · перемог 5 · бали 23.00 · допи +1.00 · штраф — · ПУ 1
10 з 10 топ-100.0%
НЕ Джентельменс Cup 25–26 липня 2026 · AML · Лос-Анджелес ігор 16 · перемог 5 · бали 29.70 · допи +0.20 · штраф −1.50 · ПУ 2
5 з 20 топ-25.0%
LA LA Land 10–12 липня 2026 · AML · Лос-Анджелес ігор 16 · перемог 10 · бали 57.38 · допи +8.88 · штраф — · ПУ —
—
MAF Marathon 2026 16–17 травня 2026 · AML · Лос-Анджелес ігор 13 · перемог 6 · бали 41.50 · допи +9.50 · штраф — · ПУ 3

Особисті рекорди

Серія перемог
7 ігор
Без штрафу поспіль
201 гра
Найкращий місяць
червень 2026 — 67.9% (19/28)
Максимум допів за гру
+3.50 · №29125
Найбільший штраф
−1.50 · НЕ Джентельменс Cup
ЛХ 3/3
4 гри

Активність

129 ігрових днів, з них 16 турнірних · грає 7 тижнів поспіль
менше ігор більше турнірний день

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
450 ігор · частки рахуються від них
1 78 17.3% 43.6% 34/78
2 65 14.4% 47.7% 31/65
3 53 11.8% 43.4% 23/53
4 41 9.1% 34.1% 14/41
5 36 8.0% 44.4% 16/36
6 30 6.7% 40.0% 12/30
7 23 5.1% 52.2% 12/23
8 30 6.7% 60.0% 18/30
9 38 8.4% 55.3% 21/38
10 56 12.4% 53.6% 30/56
271 гра за мирний · частки рахуються від них
1 50 18.5% 48.0% 24/50
2 38 14.0% 42.1% 16/38
3 36 13.3% 41.7% 15/36
4 26 9.6% 38.5% 10/26
5 21 7.7% 47.6% 10/21
6 17 6.3% 35.3% 6/17
7 12 4.4% 41.7% 5/12
8 16 5.9% 62.5% 10/16
9 20 7.4% 55.0% 11/20
10 35 12.9% 57.1% 20/35
42 гри за шериф · частки рахуються від них
1 10 23.8% 40.0% 4/10
2 3 7.1% 66.7% 2/3
3 3 7.1% 33.3% 1/3
4 4 9.5% 25.0% 1/4
5 4 9.5% 50.0% 2/4
6 0 0.0% — жодного разу
7 2 4.8% 50.0% 1/2
8 4 9.5% 75.0% 3/4
9 7 16.7% 57.1% 4/7
10 5 11.9% 40.0% 2/5
98 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 11 11.2% 45.5% 5/11
2 16 16.3% 56.3% 9/16
3 11 11.2% 45.5% 5/11
4 10 10.2% 20.0% 2/10
5 8 8.2% 37.5% 3/8
6 10 10.2% 40.0% 4/10
7 6 6.1% 66.7% 4/6
8 7 7.1% 71.4% 5/7
9 9 9.2% 44.4% 4/9
10 10 10.2% 50.0% 5/10
39 ігор за дон · частки рахуються від них
1 7 17.9% 14.3% 1/7
2 8 20.5% 50.0% 4/8
3 3 7.7% 66.7% 2/3
4 1 2.6% 100.0% 1/1
5 3 7.7% 33.3% 1/3
6 3 7.7% 66.7% 2/3
7 3 7.7% 66.7% 2/3
8 3 7.7% 0.0% 0/3
9 2 5.1% 100.0% 2/2
10 6 15.4% 50.0% 3/6

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

2026 рік
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.