Шериф твоего сердечка

312 ігор за 2026 рік · 496 загалом · остання гра 4 лис 2026
12 турнірів ·1× переможець· найближчий — Hollywood Cup 2026, 6 лис
Los Angeles, CA, USA · домашній клуб — Orange County MafClub
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · клубні й турнірні разом

Зараз БулоВибірка
Win-rate 51.9% (28/54) 53.7% (44/82) 54 гри
Доп/гру 0.84 за 54 гри 0.67 за 82 гри 54 гри
Мирний 48.3% (14/29) 58.0% (29/50) 29 ігор
Шериф 66.7% (6/9) 23.1% (3/13) 9 ігор · мало
Мафія 55.6% (5/9) 61.5% (8/13) 9 ігор · мало
Дон 42.9% (3/7) 66.7% (4/6) 7 ігор · мало

Порожня стрілка — менше 15 ігор у вікні, напрямок поки випадковий

= — стабільно: зсув не більше 5 п.п. (доп — 0.05), від 30 ігор у вікні — не більше 3 п.п. (0.03)

Підсумки періоду

2026 рік · клубні й турнірні разом
Ігор 312 клубні 229 · турнірні 83
Win-rate 53.2% 166/312
Бали 1018.35 з них 230.10 допами · штраф віднято Середній доп: 0.74
ПУ · перший убитий 33
Середній ЛХ 1.06 33 ПУ
Штрафи 7.50

Win-rate за місяцями

2026 рік вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мафія 57.6% 34/59
мирний 54.0% 101/187
дон 53.8% 14/26
шериф 42.5% 17/40

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 187 59.9%
мафія 59 18.9%
шериф 40 12.8%
дон 26 8.3%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 12 турнірів →

Найближчі турніри

гравець заявлений
6–9 лис триває зараз Hollywood Cup 2026 AML · Лос-Анджелес особистий залік

Нагороди

подіуми та номінації
1 1× переможець Rookie Cup 2025
2 2× друге місце LA LA Land · Orange Tournament 5
3 2× третє місце Golden Rain Cup · MafClub LA Spring Minicup 2026

Підсумки за турнірами

Турнірів 12 141 гра
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 5 1–3 місця
Найкраще місце 1 з 12 Rookie Cup 2025
У середньому топ-44.6% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2026 7 0 2 з 20
2025 5 0 1 з 12

Останні турніри

3 з 12 топ-25.0%
Golden Rain Cup 25–26 жовтня 2026 · AML · Лос-Анджелес ігор 10 · перемог 5 · бали 35.60 · допи +10.60 · штраф — · ПУ 1
5 з 11 топ-45.5%
G.O.A.T 23 серпня 2026 · AML · Ірвайн ігор 11 · перемог 5 · бали 31.50 · допи +6.50 · штраф — · ПУ 1
2 з 20 топ-10.0%
LA LA Land 10–12 липня 2026 · AML · Лос-Анджелес ігор 16 · перемог 8 · бали 64.25 · допи +20.75 · штраф — · ПУ 4
3 з 10 топ-30.0%
MafClub LA Spring Minicup 2026 19 квітня 2026 · AML · Лос-Анджелес ігор 10 · перемог 7 · бали 40.00 · допи +9.00 · штраф — · ПУ 2

Особисті рекорди

Серія перемог
9 ігор
Без штрафу поспіль
204 гри
Найкращий місяць
січень 2026 — 64.9% (24/37)
Максимум допів за гру
+3.50 · №27243
Найбільший штраф
−1.50 · №26940
ЛХ 3/3
2 гри

Активність

91 ігровий день, з них 12 турнірних · грає 8 тижнів поспіль
менше ігор більше турнірний день

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
312 ігор · частки рахуються від них
1 54 17.3% 63.0% 34/54
2 32 10.3% 53.1% 17/32
3 28 9.0% 46.4% 13/28
4 28 9.0% 64.3% 18/28
5 22 7.1% 36.4% 8/22
6 22 7.1% 50.0% 11/22
7 25 8.0% 60.0% 15/25
8 33 10.6% 45.5% 15/33
9 33 10.6% 51.5% 17/33
10 35 11.2% 51.4% 18/35
187 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 32 17.1% 65.6% 21/32
2 22 11.8% 59.1% 13/22
3 19 10.2% 57.9% 11/19
4 14 7.5% 64.3% 9/14
5 11 5.9% 36.4% 4/11
6 13 7.0% 46.2% 6/13
7 16 8.6% 62.5% 10/16
8 19 10.2% 42.1% 8/19
9 19 10.2% 47.4% 9/19
10 22 11.8% 45.5% 10/22
40 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 8 20.0% 50.0% 4/8
2 4 10.0% 50.0% 2/4
3 2 5.0% 50.0% 1/2
4 5 12.5% 60.0% 3/5
5 3 7.5% 0.0% 0/3
6 1 2.5% 0.0% 0/1
7 4 10.0% 50.0% 2/4
8 6 15.0% 33.3% 2/6
9 4 10.0% 25.0% 1/4
10 3 7.5% 66.7% 2/3
59 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 13 22.0% 61.5% 8/13
2 2 3.4% 0.0% 0/2
3 7 11.9% 14.3% 1/7
4 4 6.8% 75.0% 3/4
5 6 10.2% 50.0% 3/6
6 6 10.2% 66.7% 4/6
7 4 6.8% 75.0% 3/4
8 6 10.2% 66.7% 4/6
9 5 8.5% 60.0% 3/5
10 6 10.2% 83.3% 5/6
26 ігор за дон · частки рахуються від них
1 1 3.8% 100.0% 1/1
2 4 15.4% 50.0% 2/4
3 0 0.0% — жодного разу
4 5 19.2% 60.0% 3/5
5 2 7.7% 50.0% 1/2
6 2 7.7% 50.0% 1/2
7 1 3.8% 0.0% 0/1
8 2 7.7% 50.0% 1/2
9 5 19.2% 80.0% 4/5
10 4 15.4% 25.0% 1/4

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

2026 рік
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.