Slava

155 ігор за 2026 рік · 360 загалом · остання гра 4 лис 2026
Los Angeles, CA, USA · домашній клуб — LA Familia MafClub
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · клубні й турнірні разом

Зараз БулоВибірка
Win-rate 53.3% (24/45) 47.9% (23/48) 45 ігор
Доп/гру 0.32 за 45 ігор 0.33 за 48 ігор 45 ігор
Мирний 54.2% (13/24) 50.0% (17/34) 24 гри
Шериф 50.0% (2/4) 75.0% (3/4) 4 гри · мало
Мафія 50.0% (7/14) 42.9% (3/7) 14 ігор · мало
Дон 66.7% (2/3) 0.0% (0/3) 3 гри · мало

Порожня стрілка — менше 15 ігор у вікні, напрямок поки випадковий

= — стабільно: зсув не більше 5 п.п. (доп — 0.05), від 30 ігор у вікні — не більше 3 п.п. (0.03)

Підсумки періоду

2026 рік · клубні й турнірні разом
Ігор 155 клубні 124 · турнірні 31
Win-rate 48.4% 75/155
Бали 429.90 з них 55.40 допами · штраф віднято Середній доп: 0.36
ПУ · перший убитий 10
Середній ЛХ 0.50 10 ПУ
Штрафи 1.50

Win-rate за місяцями

2026 рік вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
шериф 60.0% 9/15
мирний 49.5% 47/95
мафія 48.5% 16/33
дон 25.0% 3/12

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 95 61.3%
мафія 33 21.3%
шериф 15 9.7%
дон 12 7.7%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 5 турнірів →

Нагороди

подіуми та номінації
2 1× друге місце G.O.A.T

Підсумки за турнірами

Турнірів 5 51 гра
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 1 1–3 місця
Найкраще місце 2 з 11 G.O.A.T
У середньому топ-63.7% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2026 3 0 2 з 11
2025 1 0 10 з 13
2024 1 0 8 з 12

Останні турніри

9 з 12 топ-75.0%
Golden Rain Cup 25–26 жовтня 2026 · AML · Лос-Анджелес ігор 10 · перемог 4 · бали 21.50 · допи +1.00 · штраф −1.50 · ПУ 1
2 з 11 топ-18.2%
G.O.A.T 23 серпня 2026 · AML · Ірвайн ігор 11 · перемог 7 · бали 33.00 · допи +5.00 · штраф — · ПУ —
9 з 11 топ-81.8%
LA Familia Minicup Summer 2026 28 червня 2026 · AML · Лос-Анджелес ігор 10 · перемог 3 · бали 23.40 · допи +4.40 · штраф — · ПУ 1
10 з 13 топ-76.9%
LA Familia Minicup Winter 2025 13–14 грудня 2025 · AML · Лос-Анджелес ігор 10 · перемог 4 · бали 26.00 · допи +4.00 · штраф — · ПУ —

Особисті рекорди

Серія перемог
8 ігор
Без штрафу поспіль
142 гри
Найкращий місяць
серпень 2026 — 56.3% (9/16)
Максимум допів за гру
+2.50 · №27458
Найбільший штраф
−1.50 · Golden Rain Cup

Активність

43 ігрові дні, з них 4 турнірні · грає 4 тижні поспіль
менше ігор більше турнірний день

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
155 ігор · частки рахуються від них
1 9 5.8% 33.3% 3/9
2 16 10.3% 62.5% 10/16
3 19 12.3% 36.8% 7/19
4 18 11.6% 55.6% 10/18
5 23 14.8% 43.5% 10/23
6 13 8.4% 46.2% 6/13
7 16 10.3% 50.0% 8/16
8 13 8.4% 53.8% 7/13
9 15 9.7% 66.7% 10/15
10 13 8.4% 30.8% 4/13
95 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 8 8.4% 37.5% 3/8
2 8 8.4% 62.5% 5/8
3 12 12.6% 33.3% 4/12
4 13 13.7% 53.8% 7/13
5 18 18.9% 55.6% 10/18
6 7 7.4% 57.1% 4/7
7 8 8.4% 37.5% 3/8
8 4 4.2% 75.0% 3/4
9 9 9.5% 77.8% 7/9
10 8 8.4% 12.5% 1/8
15 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 2 13.3% 100.0% 2/2
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 3 20.0% 0.0% 0/3
6 2 13.3% 50.0% 1/2
7 3 20.0% 66.7% 2/3
8 1 6.7% 100.0% 1/1
9 1 6.7% 0.0% 0/1
10 3 20.0% 100.0% 3/3
33 гри за мафія · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 3 9.1% 33.3% 1/3
3 7 21.2% 42.9% 3/7
4 4 12.1% 75.0% 3/4
5 0 0.0% — жодного разу
6 3 9.1% 33.3% 1/3
7 4 12.1% 75.0% 3/4
8 7 21.2% 42.9% 3/7
9 4 12.1% 50.0% 2/4
10 1 3.0% 0.0% 0/1
12 ігор за дон · частки рахуються від них
1 1 8.3% 0.0% 0/1
2 3 25.0% 66.7% 2/3
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 8.3% 0.0% 0/1
5 2 16.7% 0.0% 0/2
6 1 8.3% 0.0% 0/1
7 1 8.3% 0.0% 0/1
8 1 8.3% 0.0% 0/1
9 1 8.3% 100.0% 1/1
10 1 8.3% 0.0% 0/1

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

2026 рік
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.