TumASYAn

366 ігор за 2026 рік · 751 загалом · остання гра 4 лис 2026
16 турнірів ·1× переможець· найближчий — Hollywood Cup 2026, 6 лис
Los Angeles, CA, USA · домашній клуб — LA MafClub
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · клубні й турнірні разом

Зараз БулоВибірка
Win-rate 56.5% (35/62) 54.8% (57/104) 62 гри
Доп/гру 0.64 за 62 гри 0.70 за 104 гри 62 гри
Мирний 54.5% (24/44) 56.3% (36/64) 44 гри
Шериф 60.0% (3/5) 50.0% (4/8) 5 ігор · мало
Мафія 55.6% (5/9) 54.5% (12/22) 9 ігор · мало
Дон 75.0% (3/4) 50.0% (5/10) 4 гри · мало

Порожня стрілка — менше 15 ігор у вікні, напрямок поки випадковий

= — стабільно: зсув не більше 5 п.п. (доп — 0.05), від 30 ігор у вікні — не більше 3 п.п. (0.03)

Підсумки періоду

2026 рік · клубні й турнірні разом
Ігор 366 клубні 279 · турнірні 87
Win-rate 54.6% 200/366
Бали 1247.38 з них 268.13 допами · штраф віднято Середній доп: 0.73
ПУ · перший убитий 35
Середній ЛХ 1.17 35 ПУ
Штрафи 3.00

Win-rate за місяцями

2026 рік вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
дон 56.4% 22/39
мирний 55.9% 132/236
шериф 53.3% 16/30
мафія 49.2% 30/61

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 236 64.5%
мафія 61 16.7%
дон 39 10.7%
шериф 30 8.2%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 16 турнірів →

Найближчі турніри

гравець заявлений
6–9 лис триває зараз Hollywood Cup 2026 AML · Лос-Анджелес особистий залік

Нагороди

подіуми та номінації
1 1× переможець MafClub LA Minicup
3 1× третє місце Coachella Minicup 2025

Підсумки за турнірами

Турнірів 16 194 гри
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 5 1–3 місця
Найкраще місце 1 з 11 MafClub LA Minicup
У середньому топ-46.6% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2026 7 0 2 з 11
2025 7 0 1 з 11
2024 2 0 7 з 15

Останні турніри

2 з 11 топ-18.2%
LA Ladies Cup 14–16 серпня 2026 · AML · Лос-Анджелес ігор 16 · перемог 11 · бали 71.88 · допи +19.13 · штраф — · ПУ 2
7 з 20 топ-35.0%
LA LA Land 10–12 липня 2026 · AML · Лос-Анджелес ігор 16 · перемог 8 · бали 54.38 · допи +11.88 · штраф — · ПУ 1
—
MAF Marathon 2026 16–17 травня 2026 · AML · Лос-Анджелес ігор 13 · перемог 7 · бали 41.00 · допи +8.50 · штраф −1.50 · ПУ 2
2 з 10 топ-20.0%
MafClub LA Spring Minicup 2026 19 квітня 2026 · AML · Лос-Анджелес ігор 10 · перемог 8 · бали 40.00 · допи +6.00 · штраф — · ПУ 1

Особисті рекорди

Серія перемог
8 ігор
Без штрафу поспіль
188 ігор
Найкращий місяць
червень 2026 — 65.0% (13/20)
Максимум допів за гру
+3.50 · LA Ladies Cup
Найбільший штраф
−1.50 · №28569

Активність

129 ігрових днів, з них 14 турнірних · грає 61 тиждень поспіль
менше ігор більше турнірний день

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
366 ігор · частки рахуються від них
1 47 12.8% 48.9% 23/47
2 43 11.7% 30.2% 13/43
3 50 13.7% 52.0% 26/50
4 43 11.7% 55.8% 24/43
5 38 10.4% 57.9% 22/38
6 31 8.5% 61.3% 19/31
7 29 7.9% 72.4% 21/29
8 32 8.7% 59.4% 19/32
9 31 8.5% 61.3% 19/31
10 22 6.0% 63.6% 14/22
236 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 27 11.4% 55.6% 15/27
2 23 9.7% 39.1% 9/23
3 29 12.3% 51.7% 15/29
4 27 11.4% 55.6% 15/27
5 29 12.3% 58.6% 17/29
6 19 8.1% 57.9% 11/19
7 19 8.1% 68.4% 13/19
8 23 9.7% 56.5% 13/23
9 25 10.6% 60.0% 15/25
10 15 6.4% 60.0% 9/15
30 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 6 20.0% 16.7% 1/6
2 4 13.3% 0.0% 0/4
3 2 6.7% 100.0% 2/2
4 4 13.3% 75.0% 3/4
5 2 6.7% 100.0% 2/2
6 2 6.7% 50.0% 1/2
7 3 10.0% 100.0% 3/3
8 2 6.7% 50.0% 1/2
9 1 3.3% 0.0% 0/1
10 4 13.3% 75.0% 3/4
61 гра за мафія · частки рахуються від них
1 9 14.8% 44.4% 4/9
2 8 13.1% 12.5% 1/8
3 12 19.7% 41.7% 5/12
4 8 13.1% 50.0% 4/8
5 4 6.6% 75.0% 3/4
6 5 8.2% 40.0% 2/5
7 5 8.2% 80.0% 4/5
8 6 9.8% 66.7% 4/6
9 3 4.9% 66.7% 2/3
10 1 1.6% 100.0% 1/1
39 ігор за дон · частки рахуються від них
1 5 12.8% 60.0% 3/5
2 8 20.5% 37.5% 3/8
3 7 17.9% 57.1% 4/7
4 4 10.3% 50.0% 2/4
5 3 7.7% 0.0% 0/3
6 5 12.8% 100.0% 5/5
7 2 5.1% 50.0% 1/2
8 1 2.6% 100.0% 1/1
9 2 5.1% 100.0% 2/2
10 2 5.1% 50.0% 1/2

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

2026 рік
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.