Mafka

371 гра за 2026 рік · 705 загалом · остання гра 4 лис 2026
11 турнірів · найближчий — Hollywood Cup 2026, 6 лис
Irvine, CA, USA · домашній клуб — Orange County MafClub
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · клубні й турнірні разом

Зараз БулоВибірка
Win-rate 43.1% (28/65) 31.9% (30/94) 65 ігор
Доп/гру 0.18 за 65 ігор 0.21 за 94 гри 65 ігор
Мирний 43.9% (18/41) 26.4% (14/53) 41 гра
Шериф 60.0% (3/5) 62.5% (5/8) 5 ігор · мало
Мафія 23.1% (3/13) 30.8% (8/26) 13 ігор · мало
Дон 66.7% (4/6) 42.9% (3/7) 6 ігор · мало

Порожня стрілка — менше 15 ігор у вікні, напрямок поки випадковий

= — стабільно: зсув не більше 5 п.п. (доп — 0.05), від 30 ігор у вікні — не більше 3 п.п. (0.03)

Підсумки періоду

2026 рік · клубні й турнірні разом
Ігор 371 клубні 309 · турнірні 62
Win-rate 41.2% 153/371
Бали 916.50 з них 80.00 допами · штраф віднято Середній доп: 0.22
ПУ · перший убитий 28
Середній ЛХ 1.14 28 ПУ
Штрафи 1.50

Win-rate за місяцями

2026 рік вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
шериф 47.2% 17/36
мирний 44.0% 96/218
дон 38.7% 12/31
мафія 32.6% 28/86

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 218 58.8%
мафія 86 23.2%
шериф 36 9.7%
дон 31 8.4%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 11 турнірів →

Найближчі турніри

гравець заявлений
6–9 лис триває зараз Hollywood Cup 2026 AML · Лос-Анджелес особистий залік

Нагороди

подіуми та номінації
3 1× третє місце Orange Tournament 5

Підсумки за турнірами

Турнірів 11 117 ігор
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 1 1–3 місця
Найкраще місце 3 з 13 Orange Tournament 5
У середньому топ-79.2% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2026 6 0 7 з 12
2025 5 0 3 з 13

Останні турніри

11 з 11 топ-100.0%
NOIR mini cup 10 жовтня 2026 · AML · Сан-Дієго ігор 8 · перемог 1 · бали 9.50 · допи +−1.50 · штраф — · ПУ 1
18 з 20 топ-90.0%
LA LA Land 10–12 липня 2026 · AML · Лос-Анджелес ігор 12 · перемог 5 · бали 30.00 · допи +3.00 · штраф — · ПУ 1
10 з 10 топ-100.0%
OC Tournament 2 14 червня 2026 · AML · Ірвайн ігор 10 · перемог 1 · бали 16.00 · допи +2.00 · штраф — · ПУ 2
8 з 11 топ-72.7%
Orange Tournament #1 2026 14 березня 2026 · AML · Ірвайн ігор 10 · перемог 6 · бали 30.50 · допи +2.50 · штраф — · ПУ 1

Особисті рекорди

Серія перемог
6 ігор
Без штрафу поспіль
313 ігор
Найкращий місяць
лютий 2026 — 58.3% (28/48)
Максимум допів за гру
+3.00 · №27854
Найбільший штраф
−1.50 · №28917
ЛХ 3/3
1 гра

Активність

106 ігрових днів, з них 10 турнірних · грає 6 тижнів поспіль
менше ігор більше турнірний день

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
371 гра · частки рахуються від них
1 33 8.9% 51.5% 17/33
2 42 11.3% 35.7% 15/42
3 38 10.2% 36.8% 14/38
4 39 10.5% 33.3% 13/39
5 38 10.2% 52.6% 20/38
6 29 7.8% 37.9% 11/29
7 46 12.4% 50.0% 23/46
8 42 11.3% 35.7% 15/42
9 42 11.3% 35.7% 15/42
10 22 5.9% 45.5% 10/22
218 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 20 9.2% 60.0% 12/20
2 20 9.2% 40.0% 8/20
3 27 12.4% 33.3% 9/27
4 25 11.5% 28.0% 7/25
5 25 11.5% 60.0% 15/25
6 13 6.0% 53.8% 7/13
7 27 12.4% 59.3% 16/27
8 24 11.0% 29.2% 7/24
9 25 11.5% 36.0% 9/25
10 12 5.5% 50.0% 6/12
36 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 3 8.3% 33.3% 1/3
2 6 16.7% 16.7% 1/6
3 4 11.1% 75.0% 3/4
4 3 8.3% 66.7% 2/3
5 2 5.6% 50.0% 1/2
6 5 13.9% 40.0% 2/5
7 2 5.6% 50.0% 1/2
8 7 19.4% 57.1% 4/7
9 2 5.6% 50.0% 1/2
10 2 5.6% 50.0% 1/2
86 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 7 8.1% 28.6% 2/7
2 11 12.8% 27.3% 3/11
3 6 7.0% 16.7% 1/6
4 10 11.6% 40.0% 4/10
5 9 10.5% 33.3% 3/9
6 10 11.6% 10.0% 1/10
7 11 12.8% 45.5% 5/11
8 7 8.1% 42.9% 3/7
9 10 11.6% 40.0% 4/10
10 5 5.8% 40.0% 2/5
31 гра за дон · частки рахуються від них
1 3 9.7% 66.7% 2/3
2 5 16.1% 60.0% 3/5
3 1 3.2% 100.0% 1/1
4 1 3.2% 0.0% 0/1
5 2 6.5% 50.0% 1/2
6 1 3.2% 100.0% 1/1
7 6 19.4% 16.7% 1/6
8 4 12.9% 25.0% 1/4
9 5 16.1% 20.0% 1/5
10 3 9.7% 33.3% 1/3

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

2026 рік
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.