Kara

386 ігор за 2026 рік · 712 загалом · остання гра 4 лис 2026
13 турнірів · найближчий — Hollywood Cup 2026, 6 лис
Los Angeles, CA, USA · домашній клуб — LA MafClub
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · клубні й турнірні разом

Зараз БулоВибірка
Win-rate 46.3% (38/82) 46.2% (30/65) 82 гри
Доп/гру 0.45 за 82 гри 0.46 за 65 ігор 82 гри
Мирний 52.0% (26/50) 49.0% (24/49) 50 ігор
Шериф 25.0% (2/8) 0.0% (0/2) 8 ігор · мало
Мафія 36.4% (4/11) 40.0% (4/10) 11 ігор · мало
Дон 46.2% (6/13) 50.0% (2/4) 13 ігор · мало

Порожня стрілка — менше 15 ігор у вікні, напрямок поки випадковий

= — стабільно: зсув не більше 5 п.п. (доп — 0.05), від 30 ігор у вікні — не більше 3 п.п. (0.03)

Підсумки періоду

2026 рік · клубні й турнірні разом
Ігор 386 клубні 315 · турнірні 71
Win-rate 47.7% 184/386
Бали 1124.00 з них 181.75 допами · штраф віднято Середній доп: 0.47
ПУ · перший убитий 38
Середній ЛХ 1.11 38 ПУ
Штрафи 7.50

Win-rate за місяцями

2026 рік вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
дон 51.4% 18/35
мирний 50.2% 124/247
шериф 45.5% 15/33
мафія 38.0% 27/71

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 247 64.0%
мафія 71 18.4%
дон 35 9.1%
шериф 33 8.5%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 13 турнірів →

Найближчі турніри

гравець заявлений
6–9 лис триває зараз Hollywood Cup 2026 AML · Лос-Анджелес особистий залік

Нагороди

подіуми та номінації
3 1× третє місце LA MafClub 2025 Finals

Підсумки за турнірами

Турнірів 13 150 ігор
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 1 1–3 місця
Найкраще місце 3 з 10 LA MafClub 2025 Finals
У середньому топ-71.3% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2026 6 0 3 з 10
2025 6 0 5 з 10
2024 1 0 —

Останні турніри

8 з 11 топ-72.7%
LA Ladies Cup 14–16 серпня 2026 · AML · Лос-Анджелес ігор 16 · перемог 8 · бали 53.25 · допи +10.25 · штраф — · ПУ 2
—
MAF Marathon 2026 16–17 травня 2026 · AML · Лос-Анджелес ігор 13 · перемог 6 · бали 34.50 · допи +3.50 · штраф — · ПУ 1
10 з 10 топ-100.0%
MafClub LA Spring Minicup 2026 19 квітня 2026 · AML · Лос-Анджелес ігор 10 · перемог 5 · бали 23.00 · допи +−2.00 · штраф — · ПУ —
30 з 40 топ-75.0%
Wild Wild West 20–22 лютого 2026 · AML · Лос-Анджелес ігор 12 · перемог 3 · бали 31.50 · допи +11.00 · штраф −1.50 · ПУ 2

Особисті рекорди

Серія перемог
8 ігор
Без штрафу поспіль
101 гра
Найкращий місяць
жовтень 2026 — 55.0% (22/40)
Максимум допів за гру
+3.50 · №28716
Найбільший штраф
−1.50 · №28852

Активність

125 ігрових днів, з них 11 турнірних · грає 16 тижнів поспіль
менше ігор більше турнірний день

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
386 ігор · частки рахуються від них
1 12 3.1% 50.0% 6/12
2 27 7.0% 40.7% 11/27
3 61 15.8% 41.0% 25/61
4 82 21.2% 45.1% 37/82
5 59 15.3% 57.6% 34/59
6 56 14.5% 44.6% 25/56
7 56 14.5% 55.4% 31/56
8 19 4.9% 36.8% 7/19
9 8 2.1% 50.0% 4/8
10 6 1.6% 66.7% 4/6
247 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 7 2.8% 71.4% 5/7
2 16 6.5% 37.5% 6/16
3 42 17.0% 42.9% 18/42
4 52 21.1% 51.9% 27/52
5 35 14.2% 57.1% 20/35
6 30 12.1% 50.0% 15/30
7 42 17.0% 54.8% 23/42
8 13 5.3% 38.5% 5/13
9 6 2.4% 50.0% 3/6
10 4 1.6% 50.0% 2/4
33 гри за шериф · частки рахуються від них
1 1 3.0% 0.0% 0/1
2 5 15.2% 60.0% 3/5
3 4 12.1% 50.0% 2/4
4 4 12.1% 25.0% 1/4
5 8 24.2% 62.5% 5/8
6 6 18.2% 0.0% 0/6
7 4 12.1% 75.0% 3/4
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 3.0% 100.0% 1/1
71 гра за мафія · частки рахуються від них
1 4 5.6% 25.0% 1/4
2 4 5.6% 25.0% 1/4
3 7 9.9% 42.9% 3/7
4 16 22.5% 31.3% 5/16
5 11 15.5% 45.5% 5/11
6 14 19.7% 42.9% 6/14
7 7 9.9% 28.6% 2/7
8 5 7.0% 40.0% 2/5
9 2 2.8% 50.0% 1/2
10 1 1.4% 100.0% 1/1
35 ігор за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 2 5.7% 50.0% 1/2
3 8 22.9% 25.0% 2/8
4 10 28.6% 40.0% 4/10
5 5 14.3% 80.0% 4/5
6 6 17.1% 66.7% 4/6
7 3 8.6% 100.0% 3/3
8 1 2.9% 0.0% 0/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

2026 рік
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.