TUMANYAN

347 ігор за 2026 рік · 604 загалом · остання гра 4 лис 2026
Los Angeles, CA, USA · домашній клуб — LA MafClub
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · клубні й турнірні разом

Зараз БулоВибірка
Win-rate 53.2% (41/77) 52.9% (45/85) 77 ігор
Доп/гру 0.25 за 77 ігор 0.38 за 85 ігор 77 ігор
Мирний 51.4% (19/37) 51.9% (28/54) 37 ігор
Шериф 57.1% (8/14) 25.0% (1/4) 14 ігор · мало
Мафія 53.3% (8/15) 57.9% (11/19) 15 ігор
Дон 54.5% (6/11) 62.5% (5/8) 11 ігор · мало

Порожня стрілка — менше 15 ігор у вікні, напрямок поки випадковий

= — стабільно: зсув не більше 5 п.п. (доп — 0.05), від 30 ігор у вікні — не більше 3 п.п. (0.03)

Підсумки періоду

2026 рік · клубні й турнірні разом
Ігор 347 клубні 327 · турнірні 20
Win-rate 52.4% 182/347
Бали 1004.50 з них 113.00 допами · штраф віднято Середній доп: 0.33
ПУ · перший убитий 28
Середній ЛХ 1.00 28 ПУ
Штрафи 1.50

Win-rate за місяцями

2026 рік вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
шериф 60.0% 24/40
дон 59.0% 23/39
мирний 50.8% 101/199
мафія 49.3% 34/69

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 199 57.3%
мафія 69 19.9%
шериф 40 11.5%
дон 39 11.2%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 6 турнірів →

Підсумки за турнірами

Турнірів 6 65 ігор
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце 6 з 11 LA MafClub Minicup 3
У середньому топ-81.8% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2026 2 0 6 з 11
2025 4 0 10 з 10

Останні турніри

6 з 10 топ-60.0%
MafClub LA Spring Minicup 2026 19 квітня 2026 · AML · Лос-Анджелес ігор 10 · перемог 7 · бали 38.50 · допи +7.50 · штраф — · ПУ —
6 з 11 топ-54.5%
LA MafClub Minicup 3 11 січня 2026 · AML · Лос-Анджелес ігор 10 · перемог 7 · бали 31.50 · допи +0.50 · штраф — · ПУ —
10 з 10 топ-100.0%
LA MafClub Minicup 2 23 листопада 2025 · AML · Лос-Анджелес ігор 10 · перемог 3 · бали 17.50 · допи +−1.50 · штраф — · ПУ 1
22 з 26 топ-84.6%
Hollywood Cup 2025 7–9 листопада 2025 · AML · Лос-Анджелес ігор 10 · перемог 3 · бали 25.00 · допи +6.00 · штраф — · ПУ 2

Особисті рекорди

Серія перемог
8 ігор
Без штрафу поспіль
299 ігор
Найкращий місяць
червень 2026 — 71.4% (20/28)
Максимум допів за гру
+3.50 · №27895
Найбільший штраф
−1.50 · №29016
ЛХ 3/3
2 гри

Активність

136 ігрових днів, з них 2 турнірні · грає 46 тижнів поспіль
менше ігор більше турнірний день

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
347 ігор · частки рахуються від них
1 32 9.2% 50.0% 16/32
2 39 11.2% 51.3% 20/39
3 33 9.5% 63.6% 21/33
4 31 8.9% 35.5% 11/31
5 39 11.2% 56.4% 22/39
6 34 9.8% 55.9% 19/34
7 39 11.2% 48.7% 19/39
8 29 8.4% 51.7% 15/29
9 35 10.1% 51.4% 18/35
10 36 10.4% 58.3% 21/36
199 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 16 8.0% 50.0% 8/16
2 21 10.6% 42.9% 9/21
3 16 8.0% 43.8% 7/16
4 18 9.0% 38.9% 7/18
5 22 11.1% 59.1% 13/22
6 23 11.6% 60.9% 14/23
7 27 13.6% 44.4% 12/27
8 14 7.0% 57.1% 8/14
9 22 11.1% 50.0% 11/22
10 20 10.1% 60.0% 12/20
40 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 7 17.5% 71.4% 5/7
2 7 17.5% 85.7% 6/7
3 7 17.5% 100.0% 7/7
4 3 7.5% 0.0% 0/3
5 5 12.5% 40.0% 2/5
6 2 5.0% 50.0% 1/2
7 3 7.5% 33.3% 1/3
8 3 7.5% 33.3% 1/3
9 1 2.5% 100.0% 1/1
10 2 5.0% 0.0% 0/2
69 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 4 5.8% 50.0% 2/4
2 8 11.6% 37.5% 3/8
3 7 10.1% 85.7% 6/7
4 8 11.6% 37.5% 3/8
5 5 7.2% 60.0% 3/5
6 6 8.7% 33.3% 2/6
7 5 7.2% 60.0% 3/5
8 10 14.5% 50.0% 5/10
9 8 11.6% 37.5% 3/8
10 8 11.6% 50.0% 4/8
39 ігор за дон · частки рахуються від них
1 5 12.8% 20.0% 1/5
2 3 7.7% 66.7% 2/3
3 3 7.7% 33.3% 1/3
4 2 5.1% 50.0% 1/2
5 7 17.9% 57.1% 4/7
6 3 7.7% 66.7% 2/3
7 4 10.3% 75.0% 3/4
8 2 5.1% 50.0% 1/2
9 4 10.3% 75.0% 3/4
10 6 15.4% 83.3% 5/6

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

2026 рік
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.