StudentLA

136 ігор за 2026 рік · 330 загалом · остання гра 21 жов 2026
10 турнірів ·2× переможець· найближчий — Hollywood Cup 2026, 6 лис
Los Angeles, CA, USA · домашній клуб — LA MafClub
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · клубні й турнірні разом

Зараз БулоВибірка
Win-rate 59.1% (13/22) 52.8% (19/36) 22 гри
Доп/гру 1.00 за 22 гри 0.94 за 36 ігор 22 гри
Мирний 66.7% (10/15) 56.5% (13/23) 15 ігор
Шериф — 33.3% (1/3) 0 ігор
Мафія 42.9% (3/7) 50.0% (4/8) 7 ігор · мало
Дон — 50.0% (1/2) 0 ігор

Порожня стрілка — менше 15 ігор у вікні, напрямок поки випадковий

= — стабільно: зсув не більше 5 п.п. (доп — 0.05), від 30 ігор у вікні — не більше 3 п.п. (0.03)

Підсумки періоду

2026 рік · клубні й турнірні разом
Ігор 136 клубні 59 · турнірні 77
Win-rate 50.7% 69/136
Бали 482.30 з них 129.80 допами Середній доп: 0.95
ПУ · перший убитий 19
Середній ЛХ 1.11 19 ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за місяцями

2026 рік вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мирний 54.4% 49/90
шериф 50.0% 4/8
мафія 44.8% 13/29
дон 33.3% 3/9

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 90 66.2%
мафія 29 21.3%
дон 9 6.6%
шериф 8 5.9%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 10 турнірів →

Найближчі турніри

гравець заявлений
6–9 лис триває зараз Hollywood Cup 2026 AML · Лос-Анджелес особистий залік

Нагороди

подіуми та номінації
1 2× переможець LA Kings · LA MafClub Winner Cup
3 1× третє місце НЕ Джентельменс Cup

Підсумки за турнірами

Турнірів 10 130 ігор
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 3 1–3 місця
Найкраще місце 1 з 10 LA Kings
У середньому топ-40.9% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2026 6 0 3 з 10
2025 4 0 1 з 10

Останні турніри

3 з 10 топ-30.0%
НЕ Джентельменс Cup 25–26 липня 2026 · AML · Лос-Анджелес ігор 16 · перемог 9 · бали 58.80 · допи +15.80 · штраф — · ПУ 3
12 з 20 топ-60.0%
LA LA Land 10–12 липня 2026 · AML · Лос-Анджелес ігор 12 · перемог 5 · бали 36.50 · допи +9.50 · штраф — · ПУ 3
—
MAF Marathon 2026 16–17 травня 2026 · AML · Лос-Анджелес ігор 13 · перемог 9 · бали 50.50 · допи +10.50 · штраф — · ПУ 2
6 з 40 топ-15.0%
Wild Wild West 20–22 лютого 2026 · AML · Лос-Анджелес ігор 16 · перемог 7 · бали 60.63 · допи +18.13 · штраф — · ПУ 3

Особисті рекорди

Серія перемог
7 ігор
Без штрафу поспіль
136 ігор
Найкращий місяць
травень 2026 — 70.6% (12/17)
Максимум допів за гру
+3.00 · №27546

Активність

37 ігрових днів, з них 12 турнірних
менше ігор більше турнірний день

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
136 ігор · частки рахуються від них
1 12 8.8% 41.7% 5/12
2 12 8.8% 58.3% 7/12
3 14 10.3% 64.3% 9/14
4 16 11.8% 37.5% 6/16
5 12 8.8% 75.0% 9/12
6 13 9.6% 61.5% 8/13
7 13 9.6% 30.8% 4/13
8 14 10.3% 50.0% 7/14
9 14 10.3% 50.0% 7/14
10 16 11.8% 43.8% 7/16
90 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 8 8.9% 50.0% 4/8
2 7 7.8% 71.4% 5/7
3 9 10.0% 66.7% 6/9
4 10 11.1% 50.0% 5/10
5 7 7.8% 85.7% 6/7
6 8 8.9% 50.0% 4/8
7 11 12.2% 36.4% 4/11
8 13 14.4% 53.8% 7/13
9 7 7.8% 57.1% 4/7
10 10 11.1% 40.0% 4/10
8 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 1 12.5% 100.0% 1/1
2 1 12.5% 100.0% 1/1
3 1 12.5% 0.0% 0/1
4 2 25.0% 50.0% 1/2
5 1 12.5% 100.0% 1/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 2 25.0% 0.0% 0/2
10 0 0.0% — жодного разу
29 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 3 10.3% 0.0% 0/3
2 4 13.8% 25.0% 1/4
3 4 13.8% 75.0% 3/4
4 4 13.8% 0.0% 0/4
5 2 6.9% 50.0% 1/2
6 4 13.8% 100.0% 4/4
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 5 17.2% 60.0% 3/5
10 3 10.3% 33.3% 1/3
9 ігор за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 2 22.2% 50.0% 1/2
6 1 11.1% 0.0% 0/1
7 2 22.2% 0.0% 0/2
8 1 11.1% 0.0% 0/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 3 33.3% 66.7% 2/3

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

2026 рік
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.