Verunya

46 ігор за 2026 рік · 62 загалом · остання гра 16 сер 2026
Hallandale Beach, FL, USA · домашній клуб — Miami Empire MafClub
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · клубні й турнірні разом

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 16 серпня 2026, LA Ladies Cup.

Період
Місяць: усі

Підсумки періоду

2026 рік · клубні й турнірні разом
Ігор 46 клубні 17 · турнірні 29
Win-rate 52.2% 24/46
Бали 136.75 з них 14.25 допами Середній доп: 0.31
ПУ · перший убитий 1
Середній ЛХ 1.00 1 ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за місяцями

2026 рік вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мирний 62.1% 18/29
мафія 42.9% 3/7
шериф 40.0% 2/5
дон 20.0% 1/5

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 29 63.0%
мафія 7 15.2%
шериф 5 10.9%
дон 5 10.9%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 3 турніри →

Підсумки за турнірами

Турнірів 3 42 гри
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце 6 з 11 LA Ladies Cup
У середньому топ-54.5% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2026 2 0 6 з 11
2025 1 0 —

Останні турніри

6 з 11 топ-54.5%
LA Ladies Cup 14–16 серпня 2026 · AML · Лос-Анджелес ігор 16 · перемог 10 · бали 58.25 · допи +7.75 · штраф — · ПУ 1
—
MAF Marathon 2026 16–17 травня 2026 · AML · Лос-Анджелес ігор 13 · перемог 6 · бали 34.50 · допи +3.50 · штраф — · ПУ —
—
Maf Marathon 2025 31 травня – 1 червня 2025 · AML · Маямі ігор 13 · перемог 7 · бали 39.50 · допи +5.50 · штраф — · ПУ —

Особисті рекорди

Серія перемог
4 гри
Без штрафу поспіль
46 ігор
Найкращий місяць
серпень 2026 — 62.5% (10/16)
Максимум допів за гру
+2.00 · LA Ladies Cup

Активність

13 ігрових днів, з них 5 турнірних
менше ігор більше турнірний день

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
46 ігор · частки рахуються від них
1 4 8.7% 75.0% 3/4
2 5 10.9% 0.0% 0/5
3 5 10.9% 40.0% 2/5
4 3 6.5% 33.3% 1/3
5 5 10.9% 60.0% 3/5
6 3 6.5% 66.7% 2/3
7 3 6.5% 66.7% 2/3
8 4 8.7% 75.0% 3/4
9 7 15.2% 57.1% 4/7
10 7 15.2% 57.1% 4/7
29 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 2 6.9% 50.0% 1/2
2 4 13.8% 0.0% 0/4
3 1 3.4% 0.0% 0/1
4 3 10.3% 33.3% 1/3
5 3 10.3% 66.7% 2/3
6 2 6.9% 100.0% 2/2
7 2 6.9% 100.0% 2/2
8 2 6.9% 100.0% 2/2
9 5 17.2% 80.0% 4/5
10 5 17.2% 80.0% 4/5
5 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 20.0% 0.0% 0/1
3 2 40.0% 50.0% 1/2
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 20.0% 100.0% 1/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 20.0% 0.0% 0/1
10 0 0.0% — жодного разу
7 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 1 14.3% 100.0% 1/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 14.3% 100.0% 1/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 14.3% 0.0% 0/1
8 2 28.6% 50.0% 1/2
9 1 14.3% 0.0% 0/1
10 1 14.3% 0.0% 0/1
5 ігор за дон · частки рахуються від них
1 1 20.0% 100.0% 1/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 20.0% 0.0% 0/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 20.0% 0.0% 0/1
6 1 20.0% 0.0% 0/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 20.0% 0.0% 0/1

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

2026 рік
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.