Crush

32 гри · остання гра 16 лип 2024
Bacevac, Serbia
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · клубні й турнірні разом

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 16 липня 2024, Monologue Mafia Club.

Період

Підсумки періоду

весь час · клубні й турнірні разом
Ігор 32 клубні 25 · турнірні 7
Win-rate 53.1% 17/32
Бали 29.12 з них 11.70 допами Середній доп: 0.37
ПУ · перший убитий 3
Середній ЛХ 1.33 3 ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
шериф 66.7% 2/3
мафія 60.0% 3/5
мирний 52.4% 11/21
дон 33.3% 1/3

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 21 65.6%
мафія 5 15.6%
шериф 3 9.4%
дон 3 9.4%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 1 турнір →

Підсумки за турнірами

Турнірів 1 7 ігор
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце 8 з 10 Второшкольник Cup
У середньому топ-80.0% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2024 1 0 8 з 10

Останні турніри

8 з 10 топ-80.0%
Второшкольник Cup 14 липня 2024 · AML ігор 7 · перемог 1 · бали 4.07 · допи +2.90 · штраф — · ПУ 1

Особисті рекорди

Серія перемог
4 гри
Без штрафу поспіль
32 гри
Найкращий місяць
травень 2024 — 62.5% (10/16)
Максимум допів за гру
+0.90 · №14937

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
32 гри · частки рахуються від них
1 3 9.4% 33.3% 1/3
2 3 9.4% 33.3% 1/3
3 2 6.2% 50.0% 1/2
4 4 12.5% 50.0% 2/4
5 2 6.2% 100.0% 2/2
6 4 12.5% 75.0% 3/4
7 5 15.6% 40.0% 2/5
8 4 12.5% 50.0% 2/4
9 1 3.1% 100.0% 1/1
10 4 12.5% 50.0% 2/4
21 гра за мирний · частки рахуються від них
1 3 14.3% 33.3% 1/3
2 3 14.3% 33.3% 1/3
3 2 9.5% 50.0% 1/2
4 4 19.0% 50.0% 2/4
5 1 4.8% 100.0% 1/1
6 3 14.3% 100.0% 3/3
7 3 14.3% 33.3% 1/3
8 1 4.8% 0.0% 0/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 4.8% 100.0% 1/1
3 гри за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 2 66.7% 100.0% 2/2
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 33.3% 0.0% 0/1
5 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 20.0% 100.0% 1/1
6 1 20.0% 0.0% 0/1
7 2 40.0% 50.0% 1/2
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 20.0% 100.0% 1/1
10 0 0.0% — жодного разу
3 гри за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 33.3% 0.0% 0/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 2 66.7% 50.0% 1/2

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

весь час
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.