Youngster

21 гра за 2026 рік · 26 загалом · остання гра 19 кві 2026
Toronto, ON, Canada · домашній клуб — Soulful Mafclub Toronto
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · клубні й турнірні разом

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 19 квітня 2026, Mini-cup 04/19.

Період
Місяць: усі

Підсумки періоду

2026 рік · клубні й турнірні разом
Ігор 21 клубні 5 · турнірні 16
Win-rate 28.6% 6/21
Бали 9.30 з них 2.50 допами Середній доп: 0.12
ПУ · перший убитий 2
Середній ЛХ 0.00 2 ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за місяцями

2026 рік вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мафія 33.3% 2/6
дон 33.3% 1/3
мирний 30.0% 3/10
шериф 0.0% 0/2

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 10 47.6%
мафія 6 28.6%
дон 3 14.3%
шериф 2 9.5%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 2 турніри →

Нагороди

подіуми та номінації
3 1× третє місце Mini-cup 04/19

Підсумки за турнірами

Турнірів 2 16 ігор
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 1 1–3 місця
Найкраще місце 3 з 10 Mini-cup 04/19
У середньому топ-65.0% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2026 2 0 3 з 10

Останні турніри

3 з 10 топ-30.0%
Mini-cup 04/19 19 квітня 2026 · AML · Торонто ігор 8 · перемог 4 · бали 5.70 · допи +1.70 · штраф — · ПУ —
10 з 10 топ-100.0%
Minicup 01/25 25 січня 2026 · AML · Торонто ігор 8 · перемог 0 · бали 1.60 · допи +0.80 · штраф — · ПУ 2

Особисті рекорди

Серія перемог
2 гри
Без штрафу поспіль
21 гра
Максимум допів за гру
+0.40 · Mini-cup 04/19

Активність

4 ігрові дні, з них 2 турнірні
менше ігор більше турнірний день

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
21 гра · частки рахуються від них
1 2 9.5% 0.0% 0/2
2 3 14.3% 0.0% 0/3
3 1 4.8% 0.0% 0/1
4 2 9.5% 50.0% 1/2
5 2 9.5% 0.0% 0/2
6 2 9.5% 50.0% 1/2
7 3 14.3% 66.7% 2/3
8 0 0.0% — жодного разу
9 2 9.5% 0.0% 0/2
10 4 19.0% 50.0% 2/4
10 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 1 10.0% 0.0% 0/1
2 2 20.0% 0.0% 0/2
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 10.0% 100.0% 1/1
5 1 10.0% 0.0% 0/1
6 2 20.0% 50.0% 1/2
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 10.0% 0.0% 0/1
10 2 20.0% 50.0% 1/2
2 гри за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 50.0% 0.0% 0/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 50.0% 0.0% 0/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
6 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 1 16.7% 0.0% 0/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 16.7% 0.0% 0/1
4 1 16.7% 0.0% 0/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 2 33.3% 100.0% 2/2
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 16.7% 0.0% 0/1
3 гри за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 33.3% 0.0% 0/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 33.3% 0.0% 0/1
10 1 33.3% 100.0% 1/1

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

2026 рік
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.