Serggos

32 гри за 2026 рік · 33 загалом · остання гра 21 тра 2026
2 турніри ·1× переможець
Toronto, ON, Canada · домашній клуб — Soulful Mafclub Toronto
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · клубні й турнірні разом

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 21 травня 2026, Soulful Mafclub Toronto.

Період
Місяць: усі

Підсумки періоду

2026 рік · клубні й турнірні разом
Ігор 32 клубні 16 · турнірні 16
Win-rate 46.9% 15/32
Бали 17.69 з них 3.30 допами Середній доп: 0.10
ПУ · перший убитий 5
Середній ЛХ 1.40 5 ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за місяцями

2026 рік вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
дон 80.0% 4/5
мафія 57.1% 4/7
мирний 36.8% 7/19
шериф 0.0% 0/1

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 19 59.4%
мафія 7 21.9%
дон 5 15.6%
шериф 1 3.1%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 2 турніри →

Нагороди

подіуми та номінації
1 1× переможець Mini-cup 04/19

Підсумки за турнірами

Турнірів 2 16 ігор
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 1 1–3 місця
Найкраще місце 1 з 10 Mini-cup 04/19
У середньому топ-35.0% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2026 2 0 1 з 10

Останні турніри

1 з 10 перемога
Mini-cup 04/19 19 квітня 2026 · AML · Торонто ігор 8 · перемог 6 · бали 7.80 · допи +1.80 · штраф — · ПУ 1
6 з 10 топ-60.0%
Minicup 01/25 25 січня 2026 · AML · Торонто ігор 8 · перемог 3 · бали 4.83 · допи +1.50 · штраф — · ПУ 2

Особисті рекорди

Серія перемог
4 гри
Без штрафу поспіль
32 гри
Максимум допів за гру
+0.60 · Minicup 01/25

Активність

9 ігрових днів, з них 2 турнірні
менше ігор більше турнірний день

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
32 гри · частки рахуються від них
1 2 6.2% 100.0% 2/2
2 2 6.2% 50.0% 1/2
3 3 9.4% 66.7% 2/3
4 6 18.8% 50.0% 3/6
5 3 9.4% 66.7% 2/3
6 2 6.2% 100.0% 2/2
7 2 6.2% 50.0% 1/2
8 4 12.5% 0.0% 0/4
9 3 9.4% 33.3% 1/3
10 5 15.6% 20.0% 1/5
19 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 1 5.3% 100.0% 1/1
2 1 5.3% 100.0% 1/1
3 1 5.3% 0.0% 0/1
4 1 5.3% 0.0% 0/1
5 3 15.8% 66.7% 2/3
6 1 5.3% 100.0% 1/1
7 2 10.5% 50.0% 1/2
8 4 21.1% 0.0% 0/4
9 2 10.5% 0.0% 0/2
10 3 15.8% 33.3% 1/3
1 гра за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 100.0% 0.0% 0/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
7 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 2 28.6% 100.0% 2/2
4 2 28.6% 50.0% 1/2
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 14.3% 100.0% 1/1
10 2 28.6% 0.0% 0/2
5 ігор за дон · частки рахуються від них
1 1 20.0% 100.0% 1/1
2 1 20.0% 0.0% 0/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 2 40.0% 100.0% 2/2
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 20.0% 100.0% 1/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

2026 рік
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.