Poet

37 ігор за 2026 рік · 66 загалом · остання гра 7 чер 2026
Toronto, ON, Canada · домашній клуб — Soulful Mafclub Toronto
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · клубні й турнірні разом

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 7 червня 2026, Soulful Mafclub Toronto.

Підсумки періоду

2026 рік · клубні й турнірні разом
Ігор 37 клубні 21 · турнірні 16
Win-rate 40.5% 15/37
Бали 16.36 з них 2.20 допами Середній доп: 0.06
ПУ · перший убитий 5
Середній ЛХ 1.20 5 ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за місяцями

2026 рік вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мафія 60.0% 3/5
дон 40.0% 2/5
мирний 38.1% 8/21
шериф 33.3% 2/6

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 21 56.8%
шериф 6 16.2%
мафія 5 13.5%
дон 5 13.5%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 4 турніри →

Підсумки за турнірами

Турнірів 4 37 ігор
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце 4 з 10 Minicup 01/25
У середньому топ-53.8% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2026 2 0 4 з 10
2025 2 0 8 з 10

Останні турніри

5 з 10 топ-50.0%
Mini-cup 04/19 19 квітня 2026 · AML · Торонто ігор 8 · перемог 4 · бали 5.10 · допи +1.10 · штраф — · ПУ 1
4 з 10 топ-40.0%
Minicup 01/25 25 січня 2026 · AML · Торонто ігор 8 · перемог 5 · бали 5.80 · допи +0.80 · штраф — · ПУ —
9 з 20 топ-45.0%
Soulful Toronto Cup 2025 11–12 жовтня 2025 · AML · Торонто ігор 14 · перемог 7 · бали 7.60 · допи +0.60 · штраф — · ПУ 1
8 з 10 топ-80.0%
Mini-cup 28 вересня 2025 · AML · Торонто ігор 7 · перемог 3 · бали 2.90 · допи +−0.10 · штраф — · ПУ 1

Особисті рекорди

Серія перемог
4 гри
Без штрафу поспіль
37 ігор
Максимум допів за гру
+0.50 · Mini-cup 04/19

Активність

10 ігрових днів, з них 2 турнірні
менше ігор більше турнірний день

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
37 ігор · частки рахуються від них
1 1 2.7% 0.0% 0/1
2 5 13.5% 40.0% 2/5
3 3 8.1% 33.3% 1/3
4 5 13.5% 20.0% 1/5
5 1 2.7% 0.0% 0/1
6 4 10.8% 50.0% 2/4
7 4 10.8% 25.0% 1/4
8 6 16.2% 66.7% 4/6
9 4 10.8% 75.0% 3/4
10 4 10.8% 25.0% 1/4
21 гра за мирний · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 3 14.3% 33.3% 1/3
3 1 4.8% 0.0% 0/1
4 4 19.0% 25.0% 1/4
5 1 4.8% 0.0% 0/1
6 2 9.5% 50.0% 1/2
7 2 9.5% 0.0% 0/2
8 4 19.0% 75.0% 3/4
9 3 14.3% 66.7% 2/3
10 1 4.8% 0.0% 0/1
6 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 16.7% 0.0% 0/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 16.7% 100.0% 1/1
7 1 16.7% 0.0% 0/1
8 1 16.7% 0.0% 0/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 2 33.3% 50.0% 1/2
5 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 20.0% 100.0% 1/1
3 1 20.0% 0.0% 0/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 20.0% 0.0% 0/1
7 1 20.0% 100.0% 1/1
8 1 20.0% 100.0% 1/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
5 ігор за дон · частки рахуються від них
1 1 20.0% 0.0% 0/1
2 1 20.0% 0.0% 0/1
3 1 20.0% 100.0% 1/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 20.0% 100.0% 1/1
10 1 20.0% 0.0% 0/1

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

2026 рік
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.