Scorpion sting

23 гри за 2026 рік · 28 загалом · остання гра 7 чер 2026
Toronto, ON, Canada · домашній клуб — Soulful Mafclub Toronto
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · клубні й турнірні разом

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 7 червня 2026, Soulful Mafclub Toronto.

Період
Місяць: усі

Підсумки періоду

2026 рік · клубні й турнірні разом
Ігор 23 клубні 15 · турнірні 8
Win-rate 65.2% 15/23
Бали 14.47 з них 2.34 допами Середній доп: 0.10
ПУ · перший убитий 1
Середній ЛХ 1.00 1 ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за місяцями

2026 рік вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
дон 100.0% 2/2
мафія 75.0% 3/4
мирний 61.5% 8/13
шериф 50.0% 2/4

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 13 56.5%
шериф 4 17.4%
мафія 4 17.4%
дон 2 8.7%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 1 турнір →

Нагороди

подіуми та номінації
2 1× друге місце Mini-cup 04/19

Підсумки за турнірами

Турнірів 1 8 ігор
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 1 1–3 місця
Найкраще місце 2 з 10 Mini-cup 04/19
У середньому топ-20.0% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2026 1 0 2 з 10

Останні турніри

2 з 10 топ-20.0%
Mini-cup 04/19 19 квітня 2026 · AML · Торонто ігор 8 · перемог 5 · бали 7.30 · допи +2.30 · штраф — · ПУ —

Особисті рекорди

Серія перемог
4 гри
Без штрафу поспіль
23 гри
Максимум допів за гру
+0.50 · Mini-cup 04/19

Активність

7 ігрових днів, з них 1 турнірний
менше ігор більше турнірний день

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
23 гри · частки рахуються від них
1 1 4.3% 100.0% 1/1
2 1 4.3% 100.0% 1/1
3 1 4.3% 0.0% 0/1
4 6 26.1% 66.7% 4/6
5 4 17.4% 50.0% 2/4
6 2 8.7% 50.0% 1/2
7 2 8.7% 100.0% 2/2
8 2 8.7% 50.0% 1/2
9 3 13.0% 66.7% 2/3
10 1 4.3% 100.0% 1/1
13 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 1 7.7% 100.0% 1/1
2 1 7.7% 100.0% 1/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 3 23.1% 66.7% 2/3
5 3 23.1% 33.3% 1/3
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 7.7% 100.0% 1/1
8 1 7.7% 0.0% 0/1
9 3 23.1% 66.7% 2/3
10 0 0.0% — жодного разу
4 гри за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 25.0% 0.0% 0/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 2 50.0% 50.0% 1/2
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 25.0% 100.0% 1/1
4 гри за мафія · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 25.0% 0.0% 0/1
4 1 25.0% 100.0% 1/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 25.0% 100.0% 1/1
8 1 25.0% 100.0% 1/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
2 гри за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 50.0% 100.0% 1/1
5 1 50.0% 100.0% 1/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

2026 рік
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.