Hermit

32 гри за 2026 рік · 43 загалом · остання гра 9 сер 2026
Toronto, ON, Canada · домашній клуб — Soulful Mafclub Toronto
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · клубні й турнірні разом

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 9 серпня 2026, Soulful Mafclub Toronto.

Підсумки періоду

2026 рік · клубні й турнірні разом
Ігор 32 клубні 16 · турнірні 16
Win-rate 31.3% 10/32
Бали 9.26 з них 1.12 допами Середній доп: 0.04
ПУ · перший убитий 0
Середній ЛХ — жодного ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за місяцями

2026 рік вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
шериф 100.0% 1/1
дон 50.0% 1/2
мафія 33.3% 2/6
мирний 26.1% 6/23

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 23 71.9%
мафія 6 18.8%
дон 2 6.2%
шериф 1 3.1%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 3 турніри →

Нагороди

подіуми та номінації
2 1× друге місце Mini-cup

Підсумки за турнірами

Турнірів 3 23 гри
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 1 1–3 місця
Найкраще місце 2 з 10 Mini-cup
У середньому топ-56.7% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2026 2 0 6 з 10
2025 1 0 2 з 10

Останні турніри

6 з 10 топ-60.0%
Mini-cup 04/19 19 квітня 2026 · AML · Торонто ігор 8 · перемог 4 · бали 4.80 · допи +0.80 · штраф — · ПУ —
9 з 10 топ-90.0%
Minicup 01/25 25 січня 2026 · AML · Торонто ігор 8 · перемог 2 · бали 2.30 · допи +0.30 · штраф — · ПУ —
2 з 10 топ-20.0%
Mini-cup 28 вересня 2025 · AML · Торонто ігор 7 · перемог 5 · бали 5.80 · допи +0.80 · штраф — · ПУ —

Особисті рекорди

Серія перемог
2 гри
Без штрафу поспіль
32 гри
Максимум допів за гру
+0.50 · Mini-cup 04/19

Активність

10 ігрових днів, з них 2 турнірні
менше ігор більше турнірний день

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
32 гри · частки рахуються від них
1 4 12.5% 25.0% 1/4
2 2 6.2% 50.0% 1/2
3 5 15.6% 40.0% 2/5
4 1 3.1% 100.0% 1/1
5 3 9.4% 33.3% 1/3
6 5 15.6% 40.0% 2/5
7 3 9.4% 33.3% 1/3
8 2 6.2% 50.0% 1/2
9 4 12.5% 0.0% 0/4
10 3 9.4% 0.0% 0/3
23 гри за мирний · частки рахуються від них
1 3 13.0% 33.3% 1/3
2 2 8.7% 50.0% 1/2
3 5 21.7% 40.0% 2/5
4 0 0.0% — жодного разу
5 2 8.7% 50.0% 1/2
6 1 4.3% 0.0% 0/1
7 2 8.7% 0.0% 0/2
8 2 8.7% 50.0% 1/2
9 3 13.0% 0.0% 0/3
10 3 13.0% 0.0% 0/3
1 гра за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 100.0% 100.0% 1/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
6 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 1 16.7% 0.0% 0/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 3 50.0% 33.3% 1/3
7 1 16.7% 100.0% 1/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 16.7% 0.0% 0/1
10 0 0.0% — жодного разу
2 гри за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 50.0% 0.0% 0/1
6 1 50.0% 100.0% 1/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

2026 рік
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.