Joker

34 гри за 2026 рік · 47 загалом · остання гра 9 сер 2026
Toronto, ON, Canada · домашній клуб — Soulful Mafclub Toronto
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · клубні й турнірні разом

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 9 серпня 2026, Soulful Mafclub Toronto.

Підсумки періоду

2026 рік · клубні й турнірні разом
Ігор 34 клубні 18 · турнірні 16
Win-rate 38.2% 13/34
Бали 15.61 з них 2.51 допами Середній доп: 0.07
ПУ · перший убитий 1
Середній ЛХ 3.00 1 ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за місяцями

2026 рік вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
шериф 100.0% 1/1
мафія 50.0% 2/4
дон 50.0% 1/2
мирний 33.3% 9/27

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 27 79.4%
мафія 4 11.8%
дон 2 5.9%
шериф 1 2.9%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 3 турніри →

Підсумки за турнірами

Турнірів 3 23 гри
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце 4 з 10 Mini-cup 04/19
У середньому топ-70.0% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2026 2 0 4 з 10
2025 1 0 10 з 10

Останні турніри

4 з 10 топ-40.0%
Mini-cup 04/19 19 квітня 2026 · AML · Торонто ігор 8 · перемог 4 · бали 5.20 · допи +1.20 · штраф — · ПУ —
7 з 10 топ-70.0%
Minicup 01/25 25 січня 2026 · AML · Торонто ігор 8 · перемог 3 · бали 3.90 · допи +0.90 · штраф — · ПУ —
10 з 10 топ-100.0%
Mini-cup 28 вересня 2025 · AML · Торонто ігор 7 · перемог 0 · бали −0.60 · допи +−0.80 · штраф — · ПУ 1

Особисті рекорди

Серія перемог
2 гри
Без штрафу поспіль
34 гри
Максимум допів за гру
+0.40 · Mini-cup 04/19
ЛХ 3/3
1 гра

Активність

11 ігрових днів, з них 2 турнірні
менше ігор більше турнірний день

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
34 гри · частки рахуються від них
1 3 8.8% 33.3% 1/3
2 4 11.8% 25.0% 1/4
3 3 8.8% 0.0% 0/3
4 5 14.7% 60.0% 3/5
5 4 11.8% 0.0% 0/4
6 0 0.0% — жодного разу
7 5 14.7% 60.0% 3/5
8 4 11.8% 75.0% 3/4
9 4 11.8% 25.0% 1/4
10 2 5.9% 50.0% 1/2
27 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 3 11.1% 33.3% 1/3
2 3 11.1% 33.3% 1/3
3 3 11.1% 0.0% 0/3
4 5 18.5% 60.0% 3/5
5 4 14.8% 0.0% 0/4
6 0 0.0% — жодного разу
7 3 11.1% 33.3% 1/3
8 3 11.1% 66.7% 2/3
9 1 3.7% 0.0% 0/1
10 2 7.4% 50.0% 1/2
1 гра за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 100.0% 100.0% 1/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
4 гри за мафія · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 25.0% 100.0% 1/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 3 75.0% 33.3% 1/3
10 0 0.0% — жодного разу
2 гри за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 50.0% 0.0% 0/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 50.0% 100.0% 1/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

2026 рік
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.